2733
2734
40روزه دخترم به دنیا اومده این زن دیوانم کرده از بس دخالت می کنه اصلا حرف تو گوشش نمیره .همش میگه قدیمیا اینجوری می کردن تو هم ایمجوری کن بعد زایمان هم مثلا اومد از من پرستاری کنه پدر منو در اورد
در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شماره کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاریhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=749256&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من مادر شوهرمو خیلی دوست دارم

این چیزا بعد از زایمان طبیعی

چون همه می خوان از تجربیاتشون بگن ومثلا کمکت کنن

بعد از زایمان هم که همه حساس میشن

مادر شوهر منم همش می گفت تند تند شیر بده بچه گرسنه اس یا فلان کارو بکن

باید خودتو کنترل کنی وآروم باشی وکار خودتو بکنی
2738
عزیزم بیخیال باش حالا تو خوبه سر بهت میزنه ننه شوشو من الان 3 ماهه باردارم یه تلفن نزده حالمو بپرسه شوشومم میگه جهنم بعد دوباره میگه تو باید زنگ بزنی که اون حالتو بپرسه شماره بلد نیست بگیره بعد 3 تا دختر گنده تو خونه داره یعنی میشه نتونه شماره بگیره منم میگم به درک
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
مادر شوهر من غیر از اینکه کمکم نکردم حرف مفت هم زد .. خونه مادرم اینا اومد دعوا به پا کرد و خطونشون کشید(که چرا بعد عمل نرفتم خونه خودمون 4 طبقه را بدون آسانسور و اینکه آب هم قطع شده بود ) و گفت باید آپارتمانی که داده را تخلیه کنیم !!!!!!!!! روز 5 زایمانم با شکم پاره دنبال خونه بودیم با پدر و همسرم ..

اینقد پستی کردن در حقم که اگه بگم شاخ در میارین!!!!!!
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
به جای تشکرش از پدرو مادرم که هم دوران بارداریم وهم زایمانم بهم رسیدن از همه نظر اومد هم تو خونه و هم در خونه جلو همسایه ها هر چی خواست گفت !!!!!!!

داد میزد که مگه ک ی ر غولو شکستی بچه زاییدی !!!! .............
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
اوف سارا مادر شوهری داریاااااااااااااااااااااااااا. ببخشید خدا نصیب گرگ بیابون نکنه.
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
اهمیت نده خانمی کار خودتو بکن
من تازه 3 ماهه باردارم هر وقت میبینمش انگار یه نوار ضبط شده از توصیه ها و اندرزها رو تکرار میکنه باور کن یه موضوعو شمردم تا حالا 20 بار گفته نمیدونم تا کی ادامه داره منم عین بز نگاش میکنم و کار خودمو میکنم هر بار هم میگه اون کاری که گفتم کردی منم میخندمو و میگم نهههههههههههه
CafeMom Tickers
2706