2733
2734
فقط اون مدل گردالی های برجسته رو چربش کردم چون خیلی بالا پایین داشت اونیکی هارو نکردم

از کجا یاد گرفتی رستا

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یکی میاد میگه ب ژله هات نمیخوره ی دختر ۱۵ ساله درست کرده باشه😒😒

ب ژله هات نمیخوره یه دختر ۱۵ ساله درست کرده باشه 😂😂😂😂

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
2728
از کجا یاد گرفتی رستا

از مامانم از نت اون اوایل بیشتر از مامانم کمک میگرفتم تاره ک نامزد بودیم ولی خودم الان حرفه ای شدم من ب مامانم یسری چیزارو یاد میدم😅😅😅

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
رستا جان تاپیک ترک که زده بودی الان خوندم  ترک هایی که قرمزه یعنی تازه اس و تا زمانی که قرمزه ...

چ کرمی؟‌ترک شکم ک توبارداری افتاده ام میره؟‌زایمان کردم ٥ ماهه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2740

چقده سایت خلوت بچه ها....پاشین یکم قربدین دلمون واشه💃💃💃💃

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒