2737
2739
فردا انشالله

گذاشتی برندارا منم تگ کن لطفا

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اون مدل گردالی های برجسته رو چربش کردم چون خیلی بالا پایین داشت اونیکی هارو نکردم

رستا جان عالی شده 😍😍😋😋 . میشه از قالبات ی عکس بده 

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
2728
اینام قشنگه ولی من بشخصه ژله بستنی رو بیشتر از همه مدل ژله ها میپسندم

اره خوشمزس.این دسراش بازازهمه خوشمزه تره طالبیشودرست کردم اوندفعه خیلی مزه خوبی داره ازاین آماده ها.پاناکوتاهم عالیه😣😣

رستا جان عالی شده 😍😍😋😋 . میشه از قالبات ی عکس بده 

😘😘بذار تازه دراوردم تو ظرفشویی بشورمشون عکس میذارم بیدار بودی نگا کن نبودی هم فردا بیا بیین😘

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2740
چ کرمی؟‌ترک شکم ک توبارداری افتاده ام میره؟‌زایمان کردم ٥ ماهه

من کلی تحقیق کردم اون موقع که باردار بودم که ترک نخوره شکمم ، فقط ترکای که قرمز رنگن میرن سفید اگه شده باشه نمیره 

کرم هم مارکای مختلفی تو بازار هست 

خدایا خودت مواظبش باش
😘😘بذار تازه دراوردم تو ظرفشویی بشورمشون عکس میذارم بیدار بودی نگا کن نبودی هم فردا بیا بیین😘

دست گلت درد نکنه عزیزم ، فدااااات 😘😘😘😘

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
الان یکی میاد میگه ب ژله هات نمیخوره ی دختر ۱۵ ساله درست کرده باشه😒😒

😂😂😂😂😂😂😂👍👍

چقده سایت خلوت بچه ها....پاشین یکم قربدین دلمون واشه💃💃💃💃

اره منم همینو گفتم تو تاپیک م الان 😄

بیاین_وسط_ببینیم#  

.

.

.

بلا ای بلا دختر مردم بلا

بلا ای بلا بوی گل گندم 

بلا اون قد رعنا 

پر از ناز وکرشمه ست 

نگا کن جای پامون همونجا لب چشمه ست

گل اندام گل اندام فقط من تو رو میخوام 

.....

بیااااااین بینم.عقبیا نشینین 

زن زیبا در این زمونه بلا 

خونه ای بلا هرگز نمونه ای خدا

زن گل ماتمه خار و گل با همه 

زن نا مهربون دشمن جونههههههه

بیا وسط دل ای دل دل ای دل دل ای دل 

ای دل تو خریداری نداری عاشق شدی و یاری نداری 

اره منم همینو گفتم تو تاپیک م الان 😄 بیاین_وسط_ببینیم#   . . . بلا ای بلا دختر مردم بلا ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒