2737
2734
عنوان

اگه مادرشوهرتون بگه توخونه بابات کارمیکنی اینجانه

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 22 پست

مادر شوهر منم ميگفت تازه زنگ زده بود به مامانمم گفته بود با اينكه من كارم ميكردم

من اون موقع خيلي غصه خوردم ولي ديدم هر كاريم كنم اينا پرو تر ميشن منم ديگه كمتر كار كردم و محل ندادم

هم كونشون سوخت هم من ديگه كمتر كار ميكردم

اره مال دوسال پیشه،امشب یادم افتاد دلم سوخت،هرشب یاده یه چیزی ازکاراشون میفتم حرص میخورم

اووووهههه. من فكر كردم تازه اتفاق افتاده

بي خيال بابا حوصله داري نصفه شبي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرتون چه جوابی بایدمیدادم

باید میگفتی خونه بابامه وظیمه عروس که وظیفش نیست. من باشم واقعا همینجوری میگم وقتی کسی انقد پرروعه اونجوری میگه

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
2731
کاش منم ادمی بشم که بتونه جواب بده 

همیشه اینجوری راحت تری من نمیذارم حرف تو دلم بمونه البته خیلی باسیاست هم میگم بهشون بر نخوره یا حداقل نشون نمیدن که بر خورده

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

من ی چن سالی بفکر خونه بابام بودم کلنگی بود دلم میخاست کامل بریزم دروس کنم البته با پول خودشون 

منم هر بار ک دستشون میمود نمیزاشتم خرج الکی کنن از کاشی آشپز خونه بگیر تا کابینت تا رنگ تا فرش نو کمود دیواری پرده رنگ پنجرها شیکش کردم 

خلاصه الانم داریم حیاط خونه رو کامل سنگ میزنن 

بخدا ن داداشام اهمیت دادن ن اینکه خاهر بزرگم توان داشت خودم دس ب کار شدم 

حالا تو این مابین که تیکه تیکه دروس میکردیم 

مادر شوهرم داشت دق میکرد 

هر بار می دیدمش میگفت تو انقد بلدی چرا یکمم بما نمیرسی خوب خونه بابات کار میکنی 

منم با کمال پرویی گفتم ک پول بده تا دروس کنم 

مفت ک واس خونه بابام نکردم 

اون وقت ۴ تا پسر بزرگ داره کار میکنن دخترشم چی بگم 

فقط بلده از خونه بابا بکنه 😒😒

پول دارن ولی حاظر نیستن فرش زیر پاشونو عوض کنن 😠

بعد رفتنت همه آزوهام مُردن 😔😔
2738