2733
2739
عنوان

تولدم

183 بازدید | 25 پست

امروز تولدم بود..

همسرم كلي با عشق واسم كيك و كادو و حتي وسايل اتيش بازي گرفته بود ك خوشحال شم و اينم بگم قرار بود فقط خودمو خودش باشيم..ولي كلا خونوادش اومدن منم كلا مشغول پذيرايي شدم برادرزاده هاي همسرم خيلي شيطنت كردن ..همه خونه بهم ريخت.بغض كل شب داشت خفم ميكرد يعني عكس وفيلمامو نگا ميكنم دلم ب حال خودم ميسوزه اصصصلا خوب نبود ..اينم بگم اولين تولد بعد عروسيمون بود يعني حدودا چهار ماهه ازدواج كرديم..خيلي دلم گرفت ك اولين تولدم اينجوري شد..دارم دق ميكنم نميدونم چيكار كنم...😢😢😢

خدا همیشه بهترین هایش رابه کسانی میدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ارزومه یکی واسم همچین کاری کنه:(

برا من اينكارارو كرد ولي چ فايده همش خراب شد..دلم ميخواد بميرم اصلا حالم خوب نيس

خدا همیشه بهترین هایش رابه کسانی میدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💜
2728
برا من اينكارارو كرد ولي چ فايده همش خراب شد..دلم ميخواد بميرم اصلا حالم خوب نيس

بنظرم حال خودتو اینجوری خراب نکن همینکه به فکرت بود برات اینکارارو کرد مهمه

اگر برای ابد هوای دیدن طُ نیفتد از سر من چه کنم؟؟🖤
سخت نگیر مهم کار همسرت بود ک میخاسته بگه دوستدارم ایشالله سال دیگه تولد ک فقط یبار نیس

اخه ميدوني چون اوليش بود انقد حساس شدم..خودم اجازه ندادم خونوادم بيان گفتم ميخوام با همسرم تنها باشم حتي ب اينا هم گفتم ولي گوش نكردن ١٥نفري ريختن سرم

2740
بنظرم حال خودتو اینجوری خراب نکن همینکه به فکرت بود برات اینکارارو کرد مهمه

خودمم دوس دارم بيخيال باشم ولي نميشه..اينكه ب حرفم احترام نزاشتن ناراحتم ميكنه

اخه ميدوني چون اوليش بود انقد حساس شدم..خودم اجازه ندادم خونوادم بيان گفتم ميخوام با همسرم تنها باشم ...

اولی شیرینه درسته ولی بعدی ها هم شیرینن..سال بعد لامپا رو خاموش کن بگو خونه نیستیم😉

تو حداقل یه جشنی داشتی من چی ک هیچ وقت نداشتم تبریک هم نمیگه😐

صلوات
اولی شیرینه درسته ولی بعدی ها هم شیرینن..سال بعد لامپا رو خاموش کن بگو خونه نیستیم😉 تو حداقل یه جش ...

واي چجوري طاقت مياري..من اولين تولدي بود ك اينجوري خراب شد دارم دق ميكنم..واقعا اصلا حالم خوووب نيس..طوري ك سر همسربيچارم خالي ميكنم همش غررررر غر

واي چجوري طاقت مياري..من اولين تولدي بود ك اينجوري خراب شد دارم دق ميكنم..واقعا اصلا حالم خوووب نيس. ...

میگی چیکار کنم..مثه بچه ها گریه کنم برا تولد..تولدی ک زوری برام بگیره چ ارزشی داره ..شوهر بیچاره ات چ گناهی داره اون ک سنگ تموم گذاشت 😑

صلوات
میگی چیکار کنم..مثه بچه ها گریه کنم برا تولد..تولدی ک زوری برام بگیره چ ارزشی داره ..شوهر بیچاره ات ...

نميدونم چي بگم😞😞