2737
2734
عنوان

حسودین شد...

891 بازدید | 47 پست

به خانم دوست شوهرم ۱۸ سالشه ۸ ماه هم از عروسیش میگذره الان ۳ماه ۳ هفته بارداره. اونوقت من ۳سال و نیم خونه دارم اصلا جلوگیری نکردم ۲ بار  iui شدم هیچی به هیچی. ان شاالله بچشون سالم بیاد بغلشون. ولی کاش منم الان نی نی داشتم. نمیدو نم حکمت خدا چیه😢😢

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهي عزيزم

نااميد نشو منم چندماهه اقدامم خبري نيست پريودامم عجيب افتضاحه

خدا انشالله بزودي به جفتمون بچه ميده غصه نخور گلم❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

درکت میکنم منم همه کسایی که چند سال بعد از من ازدواج کردن حتی بچه دوم هم دارن اما من😔

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
عزیزم ان شالله دامن توسبز میشه خدا بهت یه نینی تپل میده

ناامید نیستم ولی هیچی حالمو خوب نمیکنه😔😔😔

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....
۲۶

بنظرم برای شما  دیر نشده 

کمی صبور باش به موقعش خدا به شما هم میده

فقط به خودش توکل کن

من به خورشید باور دارم حتی وقتی نوری از آن نمی تابد! من به عشق باور دارم حتی وقتی که تنها هستم !من به خدا باور دارم حتی وقتی که سکوت پیشه کرده است!
2706