2737
2734

یه بار تو خیابون دوتا خانم با دوتا آقا داشتن میرفتن زنوشوهر بودن .مردا از جلو میرفتن زناشون از پشتشون.یه پسره که داشت رد میشد به این زنا متلک گفت،شوهراشون شنیدن گرفتن دوتایی این پسرو زدن ،مردم اومدن پسره رو از دستشون گرفتن گفتن برو پی کارت تا نکشتنت،عجیبشم این بود پسره نمیرفت 😕نه حرفی میزد نه کاری میکرد فقط ایستاده بود نگاه میکرد دقیقا مثل این😐باز دوباره دوسه تا چک خورد اما بازم نرفت😓دیدن نمیره اون دوتا آقا دست زناشونو گرفتن اینجوری رفتن😠😠

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجیبترین و ضایع ترین دیدم ولی قابل بیان نیست

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740

رفتیم سینما کوروش موقع برگشت یه زوج دیدیم آقا شلوارش تا زانوش بود 

شلوارک نبودا شلوار بود 😑

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

یه نیسان افتاده بود دنبال یه دختر خییییییییلی خوشگل بعد اینم اصلا نگاشم نمیکرد اونم از تو ماشین داد  مبزد باشه کله پاچه هم برات میخرم بیا بالا تو حالا قهر نکن زبونشم قول میدم خودم نخورم همش برا تو بیا بالا حالا

اسمم گلاره صدام میکنن گلاررررر😆😊
شاید مشکل عقلی داشته پسر😂😂😂😂

نمیدونم والا😅😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

چندسال پیش بود. خونمون کنار اتوبان بود. آقا ی بار از نصف شبم گذشته بود دیدم از تو خیابون صدا میاد. رفتم لب پنجره دیدم ی ماشین وایساده همه مسافراش پیاده شدن وایسادن وسط خیابون دارن والیبال بازی میکنن با توپ خیالی!! بدجور توهم زده بودن