2737
2739
عنوان

عجیبترین و ضایع ترین چیزی که تو خیابون دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 8239 بازدید | 62 پست
😂😂😂وای خدا ضایع ترینش این بود ک البته ی بارم گفتم اینجا ..من خیلیی تعجب کردم توماشین بودیم ی هو ...

شاید تو لباس مرده مشکلی بود😅😅

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضایعترینش این بود که دختره بلوز شلوار پوشیده بود مانتو جلوباز،شلوارش از داخل ران نزدیک به منطقه جی  یه کف دست قیچی شده بود😐 من جا خوردم دیدمش

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁

بنظرم یکی دو سال پیش بود دوتا خانومه تصادف کردن جفتشونم با کلاس باهم دعواشون  شده بود یکی میگفت تو مقصری یکی میگفت تو مقصری اخرشم کارشون به گیس و گیس کشی افتاد هیچکسم جداشدن نمیکرد همه غش کرده بودن از خنده.... اصلا بهشون نیومد انقدر بی ادب باشن  چه فحشایی وااااای 🤣😂 

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤
2731
ی چی دیگم یادم اومد. دبیرستان ک بودیم ی مردی بود انگاری کم داشت، وای میستاد تو ایستگاه اتوبوس، سمت ز ...

به اینا فکر کنم عورت نما میگن

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

یه بار دو تا توریستو دیدم ک داشتن تو خیابون قدم میزدن دختره روسریش از سرش افتاده بود و متوجه نشده بود یه زن و شوهر اسلام خفه کن با ماشین افتاده بودن دنبالش ک روسریتو درست کن باور کنید حدود یه رب بیست دقیقه دنبال دختره بودن اون بیچاره متوجه نمیشد اینا چی میگن

شاید تو لباس مرده مشکلی بود😅😅

خخخخ توصورتش زل زده بود بابا .اونم با عشوه و لبخند 😆😆😆حالا خوبه مرده خیلی ساده بود تریپش 😕

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738
ضایعترینش این بود که دختره بلوز شلوار پوشیده بود مانتو جلوباز،شلوارش از داخل ران نزدیک به منطقه جی & ...

مد جدیدبود😅

آهان یه بارم یه خانومه تو خیابون جلومو گرفت واز حضرت عیسی گفت،اصرار که بیا مسیحی شو البته خیلی مودب بود،جالبیش اینکه یه ماه بعدم دوباره خفتم کرد اما چندساله نمیبینمش

وای خودکشی تو مترو چجوری بود؟چقد وحشتناک

یه خانومی پرید جلو قطار که داشت میومد تو ایستگاه میرداماد کلی بلبشو داد و فریاد و نیم ساعت معطلی.خوشبختانه زنده موند و زیاد اسیب ندید حالا نمیدونم برق پرتش کرد یا....

یعنی چی؟؟😁

زنا رو که میبینن نشون میدن .خوششون میاد یه جا هم خوندم خطری ندارن

یه بار دو تا توریستو دیدم ک داشتن تو خیابون قدم میزدن دختره روسریش از سرش افتاده بود و متوجه نشده بو ...

همینا باعث میشن این چهارتا توریستم دیگه نمیان.😐

2706