2733
2734

کار شوهر من هم به صورتیه که گاهی دو نصف شب میاند خونه.صبح ساعت هفت که میرند تا آخر شب خونه نیستند.اگر کار شوهرتون به این صورته که جای گله ای نیست.اما اگه به دنبال تفریح و کار غیر واجبه حق دارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوھرم در روز ک موقعی ک کارہ ک ھیچ بقیہ ساعاتی ک خونس نھایتاااااااا یکی دوساعر بیرون ک یا خریدی چیزی بھش میدم یا ی سر میرہ خونہ باباش یا پیش یکی رفیقاش ک ھمسایہ باباش ایناس ۲-۳ کوچہ فاصلہ من و پدرشوھرم 

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘
2731
زن نمیگرفت خو

چه ربطی داره؟

زندگی مشترکو چی معنا می کنین؟مگه اسیر همن؟ کجا قانون داره که مثلن سر ساعت ۸ بیاد خونه؟

خب اخلاقشه دوس داره بره بیرون بهش خوش می گذره اینطوری...اگه به نظرم همسر می دونه طرفش دنبال فساد نمیره دیگه باید بفهمه این اخلاقشه و کنار بیاد

همه رو که نمی تونیم مجبور کنیم باب میل ما رفتار کنن

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
خیلی اذیت میشم ولی گوش نمیکنه حرفمو.حرف خودشه

نگو گوش نمیکنه...بجنگ برا خواسته هات..کم نیار..نگو هر چی پیش امد خوش امد...یوقت که نیست خودتو بزن بیحالی بگو بیا وقتی اومد شدید گریه کن و خودتو بزن مریضی که ببرتت درمانگاه ...بزار بترسه...بترسونش...حتی شده دعوا کن یک ماه دو ماه اما بزار مرد خونه بشه..کنار خودت باشه...اون متاهله...بجنگ برا خواسته ت

مغازس. میوه فروشی

پاشو یکاری کن نزار تا دیروقت بمونه مغازه یا هرجادیکه..اینجوری سردمیشه زندگیتون بجمب

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
2740
مغازس. میوه فروشی

یوقت دروغ نمیگہ؟ چقد بھش اعتماد داری مرد سر ب زیر و نجیبہ؟ واقعا دم میوہ فروشیہ ۱۲ شب؟ ؟؟؟

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘
نگو گوش نمیکنه...بجنگ برا خواسته هات..کم نیار..نگو هر چی پیش امد خوش امد...یوقت که نیست خودتو بزن بی ...

میترسم ته جنگیدنم بد پیش بره خودم شکست بخورم.خیلی لجبازه اخه. بعدشم بخاطر پدرم سکوتم بیشتره

میترسم ته جنگیدنم بد پیش بره خودم شکست بخورم.خیلی لجبازه اخه. بعدشم بخاطر پدرم سکوتم بیشتره

چراعزیزم؟؟

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه
چه ربطی داره؟ زندگی مشترکو چی معنا می کنین؟مگه اسیر همن؟ کجا قانون داره که مثلن سر ساعت ۸ بیاد خونه ...

خب ۸خونه نباشه دیگه تا ساعت ۱۲ هیچ ادم درست  حسابی تو بیرون نیس مگر اینکه به شغلش مرتبط باش

چه ربطی داره؟ زندگی مشترکو چی معنا می کنین؟مگه اسیر همن؟ کجا قانون داره که مثلن سر ساعت ۸ بیاد خونه ...

تو تعریفت از زندگی مشترک تجدید نظر کن دوست عزیز...

خودت میگی مشترک...خوبه زن هم تا اینموقع تنهایی بیرون باشه؟ نرمالش 9 شبه که مرد بیرون باشه...بیشتر از اون معنایی نداره

یه بسته خون مصنوعی بگیر بزاخونه..فرداشب یکم بریز رو سرصورتت وزمین خودتوبزن به بیهوشی سریع جواب میده بجون خودم 

2706