2737
2734
چه ربطی داره؟ زندگی مشترکو چی معنا می کنین؟مگه اسیر همن؟ کجا قانون داره که مثلن سر ساعت ۸ بیاد خونه ...

فکر کنم شما زندگی مشترکو بد معنا کردین... 

مردی ک صبح تا شب سر کار باشه شبم بره با دوستاش کار درستی نمیکنه

رفیق هم یه بار دو بار در هفته ی ساعت دو ساعت نه تا دوازده شب زن تنها تو خونه بذاری هر شب ک اسیرش نباشی😶

خیلی خنده داره 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
فکر کنم شما زندگی مشترکو بد معنا کردین...  مردی ک صبح تا شب سر کار باشه شبم بره با دوستاش کار ...

شما حرص نخور طرف ی شکری خورد کامنت گزاشت خخخخخخ

حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطرتو پس زده..واسه ی رسوندن خودش به تو..همه ی راهو نفس نفس زده...حس خوووبیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه پدرت چشه که بخاطر پدرت سکوت میکنی؟

مگه سپر بلای پدری؟ هیچچچچچچچچچچچچچ چیزز تو این دنیاااااااااا به اندازه اعتماد بنفس به آدم اعتباااار و ارزش نمیده.....خانوادت هرطور که باشن شما عزت نفس داشته باشی میتونی کوه رو جا ب جا کنی...صحبت زندگیته شما میگی بخاطر پدرم؟؟؟؟ 

من شوھرم در روز ک موقعی ک کارہ ک ھیچ بقیہ ساعاتی ک خونس نھایتاااااااا یکی دوساعر بیرون ک یا خریدی چی ...

کاش وقتی یکی یه جای زندگیش میلنگه نیایم از نقطه مثبت زندگیمون بگیم... 

الان نمیگفتی شوهر من کم میره بیرون بهتر بود عزیزم

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2731
تو تعریفت از زندگی مشترک تجدید نظر کن دوست عزیز... خودت میگی مشترک...خوبه زن هم تا اینموقع تنهایی ب ...

زن با مرد فرق می کنه..آدما با هم فرق می کنن...تعریف من از زندگی مشترک اینه که دو نفر باید یه مسیری رو طی کنن و میان همسفر هم میشن...گاهی باهم مسیرو میرن.گاهی یکی خسته میشه اروم تر راه میاد ولی پشت سر همسفرش میاد.گاهی یکیشون میون بر می زنه وظیفه ی همسفر با معرفتش اینه که منتطرش بمونه یا باهاش ازون راه بره..این تعریف منه..منی که ۱۱ سال زندگی سخت داشتم دارم میگم بهتون مردا رو محکم تو مشتتون نگیرین،لیز میخورن و از شما زده میشن...به هم دیگه حق بدیم یکم..من میدونم کار شوهرش اشتباهه ولی خب همه ی ادما یسری بدی دارن که هنر همسرداری اینه که تفاوتا رو تحمل کنیم.البته اگه نشه درستش کرد

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
زن با مرد فرق می کنه..آدما با هم فرق می کنن...تعریف من از زندگی مشترک اینه که دو نفر باید یه مسیری ر ...

عزیزم منم ده سال زندگی تو زندگی مشترکم ...

همه عین هم نیستن...نسخه زندگی خودتونو برا کس دیگ نپیچین...یه مردی ممکنه با سختگیری به راه راست هدایت شه یه مرد بدتر لج کنه و گند بزنه به زندگیش...

اینجا اون خانومشه که باید قلق همسرشو بدونه ک اگر ندونه وای بر او...

عزیزم منم ده سال زندگی تو زندگی مشترکم ... همه عین هم نیستن...نسخه زندگی خودتونو برا کس دیگ نپیچین. ...

اره راست میگی..هر کی همسرشو بهتر میشناسه..

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
2740
کاش وقتی یکی یه جای زندگیش میلنگه نیایم از نقطه مثبت زندگیمون بگیم...  الان نمیگفتی شوهر من کم ...

بخدا منظوری نداشتم نترس ھمہ مردا ی رگ سگی دارند

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘
بخدا منظوری نداشتم نترس ھمہ مردا ی رگ سگی دارند

😁😁😁رگ سگی

😁😁😁رگ سگی

آرہ والا ھمشون ی رگ سگی دارند ک یوقتایی جندینی میشن......من ینی گفتم ک شوھرم یکی دوساعتم ک میرہ بیرون ھی زنگش میزنم کجای کی میای.......یکم استآترباید کولی بازی درارہ چ دلیلی دارہ مرد ۱۲ شب بیرون باشہ؟؟ ب غیر از کار باشہ باید جلوشو گرفت

★☆✧☜ھمــــہ براے نفــ♥ــس ڪشیـــدن بہ اڪـــسیژننیاز دارند من بہ تــ♥ـــو ☞★☆✧                                                                                                     دوستــــــ عزیـــــــز میشہ واسہ خوشبختیـــــم در کنار ھمسرم و پسرم یہ صلوات بفرستی کہ مشکلم حل شہ؟ ؟      ممنونم 😘😘
آرہ والا ھمشون ی رگ سگی دارند ک یوقتایی جندینی میشن......من ینی گفتم ک شوھرم یکی دوساعتم ک میرہ بیرو ...

دقیقا کولی بازی لازمه بعضی وقتا

دقیقا کولی بازی لازمه بعضی وقتا

فک میکنن خبریہ.....بخدا منم تو زندگیم ی مشکلاتی دارم .......حالا ن چندان بزرگ ولی ھی اختلاف ھست بین زن و شوھر. من میســـــازم اما اگ روزی ب پاش بیفتم  زندگی شوھرمو و ھفت جد و آبادش ب آتیش میکشم

اینم برای کارش بیرونه. 

خب پس جای.حرفی نمی مونہ دیگ تو زیاد حساسی

2706