2737
2734
عنوان

از روز اول عقد تا جدایی...

| مشاهده متن کامل بحث + 80638 بازدید | 1081 پست
فردا ميرم مشاور  و شكايت ايشالا مگراينكه به پام بيوفته و با تعهد برميگردم تكرار كنه عملي م ...

آفرین درستش همینه محکم باش مگه تو کیسه بوکسی که بزنتت؟؟؟حتی اگر اشتباه هم بکنی حق نداره بزنتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=74881187]خب چی شد[/QUOT

چند سال از اون جریان میگذره ازدواج کردم و بچه دارم همسرم عالیه ولی خاطره بد همیشه تو ذهن ادم میمونه.مخصوصا خاطرات لحظات حساس زندگی مثل عقد،عروسی،موقع بارداری،زایمان

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما
شوهر منم اینطوره مصرف نمیکنه ده ساله پاکه ریشه در خانواده داره این رفتارا...تهدید و شکایت و هیچی درس ...

اره خانواده هم خیلی مهمه عزیزم. اخه من دوتا دوست داشتم داشتم شوهراشون مثل استارتر بودن بعدا معلوم شد هر دوتا اهل مواد بودن شیشه و اینجور چیزا

2728

استارتر تو باور داري ك اشكالي از تو هست ك زندگي تون اينجوري شده

ك خب بخاطر سن كمت احتمالش زياد هست ك هيچ مهارتي از زندگي مشترك رو بلد نباشي چون حتي فرصت نشده ك بري تو جامعه و چيزي ياد بگيري! در نتيجه با اين باوري ك داري كاري ب درست يا غلط بودنش ندارم ك مشكل از تو هست يا نه اما ميگم تا ص ١٥ ك خوندم همچنان همين حرفو ميزني با اين شرايط طلاق بگيري بجز حسرت و حسهاي بد بعد از طلاقت چيزي نصيبت نميشه

چون حس ميكني تمام تلاشت رو نكردي

اگر ميتوني جوري ادامه بدي ك بچه داري نشي پيشنهاد ميكنم برو مشاوره مطالعه زياد داشته باش مهارتهاي اجتماعي و زندگي مشتركت رو بالا ببر

كارگاههاي شناختي و مهارتهاي زندگي برو 

كتاب بخون و تلاش خودت رو بكن ي زمان بده ب خودت از طرف خودت اصلاحاتي ك فكر ميكني شدني هست انجام بده و ببين نتيجه چي ميشه بعد اگر نتيجه بازم ب جدايي ختم ميشد اقدام كن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ن بابا نمیتونم طلاق بگیرم اصلا نمیتونم فکر اینکه ی لحظه بچه ام ازم دورباشه باشم ....بسوز و بسازه دیگ ...

چی بگم والا خودت بهتر میدونی چه ماری درسته فقط میدونم دعا کنم که شوهرت درست بشه زندگی خوبی داشته باشی🙏🙏🙏🙏

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

جدا شو بزار بره دودلم چیه اگ میتونی ببرش مشاور اگ میدونی فایده نداره و نمیاد بزار تموم بشه این زندگی خیلی بهتره تا ی عمر پشیمون باشی و جوونیتو هدر بدی هنوز بچه ای درکارنیس جدا بشی خیلی بهتره

2738

به نظرم استارتر و شوهرش هر دو بچه هستن و دعواهاشونم بچه گانه اس الان برای جدایی زوده تعهد بگیر ازش خودتم حتما برو پیش مشاوره  شوهرتم ببر  و چند تا کتاب بخون اما حالا حالاها بچه دار نشو عزیزم بزار برای بعد از ۲۲سال به بعد

نمیدونم از اول عقد مشکل ما همین بوده و من نمیتونم فامیل ما عروس نو باید بشینه کار نکنه  میگه ه ...

ببین عزیزم از طرز طوال کردنتم معلومه خیلییی ساده ای نمیخوام بگم بچه ای چون یه خانم ۱۹ ساله ای ولی شاید از نظر من که ۳۰ سالمه شما هنوز خیلیی جوونی برای همینم مثل خواهر خودم ازت میخوام اولا انقد خودتو مقصر ندون میفهممت الان برای بخشیدن شوهرت نیاز داری خودتو توجیه کنی ولی خواهر عزیزم تحت هیچ شرایطی شوهر تو حق کتک زدن در هر حد و اندازه ای رو نداره نه تنها کتک بلکه توهین به شعور و شخصیتت تو جمع رو هم نداره یعنی چی بزارین زن من میشوره میخواد عقده های حقارتشو تو فامیلش اینجوری برطرف کنه نکن خواهر خوبم نکن دوست عزیزم از ته دل برات نگرانم به مامان بابات تکیه کن بگو ازتون خواهش میکنم با درایت و سیاست و منطق ازم دفاع کنین اگه شک دارین تو تصمیم با مشاور دبده نه مشاور دادگستری مشاوره بگیرین

میدونی میگم شاید منم مقصر بودم کارا خونم تونطور باید نمیکردم یا هرچی نمیدپنم شاید کلفت خوبی نبودم اخ ...

سلام

استارترجان زندگی قرارنیس فقط این باشه که اون آدم تودلش کس دیگه ای باشه وبیادباتوازدواج کنه مگه زورش کردی؟اونم توروخواسته اومده جلودیگه

اینوشوهرت بایدبفهمه

بنظرمن مهم نیس توگذشته ش چی بوده

مهم اینه باتوودرکنارتوچی شده؟چه کارهایی کرده؟

که بنظرمن وقتت رونذاربرای عاشق کردن این آدم

ایشون معلوم نیس فازش چیه زن گرفته اصلاً؟

آدم عادی یکی دیگه رواسیرنمیکنه

بنظرمن تاوقت هست وایشونم اثبات به عشق نمیکنه ودرگیرسوگواری واسه اون دخترخانم خودتوراحت کن...

این سوگواری بایدقبل ازدواج باشمامیشدیااگرم الان بودشمارودرگیرنمیکردونمیذاشت بفهمی...

ان شاا...راه خوبی روخداپیش رووت بذاره که آرامش داشته باشی

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706