2733
2739
عنوان

از روز اول عقد تا جدایی...

80638 بازدید | 1081 پست

سلام نمیدونم تا چه حد از تاپیک هایی که زدم اطلاع داربد 

من یکساله و نیمه ازدواج کردم یکسال عقد شش ماهه خونه خودمم

هفته اول عقد متاسفانه اولین دعوا ما شروع شد به منکه اسمم سحر گفت فاطمه که بعد متوجه شدم اسم دوست دختر سابقشه و اومد بگه ببخشید سحر گفت ببخشید فاطمه

خب این از شکستن دلم روزا اول و اینم بگم بعد لباسش دراورد دیدم با تیغ رو بازوش f نوشته 

بازم گذشت کردم بعد دیدم تو بیتالک پیاما عاشقانه نوشته که ولش کرده و اینا قیافشم تپصیف کرد شبیه منه من چشام ابیه و متوجه  شدم چون ایرانی نبوده نشده ازدواج کنن 

شش ماهگی عقدمون بود بهم اولین خیانت رو کرد ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رفته بودیم تفریح یهو گوشیش برداشتم دیدم بلهههههه اسم دریا خانوم سیو اونم سه تا خط ازش خلاصه من تاکسی گرفتم برگشتم گفتم با مرد اینجوری از الان کات کنم بهتره اونم منو قانع کرد برا داداشم میخواستم فقط سپار کردمش رسوندمش و اینا 

2738
ببخشید مگه چند سالشه ؟؟ نوشتن اول اسم رو بازو با تیغ ؟؟!!!  کار بچه دبیرستانیاست

اصلا قدیما این کارو می کردن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

دوره عقد و اتفاقاتی رو ک توش میوفته رو جدی بگیرید !!

دوره عقد  هر رفتاری ک از طرف مقابل میبینید 

شدید ترش  رو   زیر یک سقف خواهید دید !!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706