2737
2739
عنوان

۷ماهم تموم شد و شکم ندارم

2139 بازدید | 35 پست

۷ماهم تموم شد ولی هنوز وقتی میرم بیرون اصلا شکمم معلوم نیست. ی برجستگی کم داره. نکنه وزن نینیم خوب نباشه. کیا اینجوری بودن؟ وزن نی نی خوب بوده؟

خدایا نی نیم رو به تو سپردم 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وزنش رو تو سونو مگه چک نمیکنی

عزیزم چون خیلی وقته سونو نرفتم از ۱۸هفته و ۳روز دیگه سونو دارم و نگرانم این تاپیک رو زدم ببینم مورد مشابهی بوده؟

منم همین طور بودم ولی سه ماه بعد یک دفعه ۱۲ کیلو اضاف کردم من تا ۷ ماه حتی ۳ کیلو هم خودم کم کردمبچم وزنش ۳۵۰۰ بود ولی درشت نبود انگار سنگین بود

❤خدایا نبضم در دستان توست پس بگیر از من فشاری را که بی یاد تو بر دیواره ی رگهایم میکوبد❤
2740
منم همینجور بودم. ولی ماه اخر شکمم ترک خورد و بزرگ شد. وزن نینی هم خوب بود

من خودم هم اصلا شکم نداشتم قبل اصلا. ولی پهلوها پ خیلی پر شده و معلومه بچه تو پهلوئه. شکمم قلمبه نیست ولی

من اینجوری بودم واسه بچه ی اولم که دختر بود تا هفت ماهگی شکمم ساف ساف بود بعد اون یه ذره زد بیرون تو زایشگاه ماماها بهم میگفتن انگار ۵ماهه بارداری انقد شکمم کوچیک بود همه بهم میگفتن بچت خیلی ریزه میشه ولی ریزه نبود وزنش ۳۴۰۰ بود

الانم باردارم ۲۱هفته شکمم یه خورده اومده جلو خیلی کم بیشتر شکلش عوض شده

عزیزم چون خیلی وقته سونو نرفتم از ۱۸هفته و ۳روز دیگه سونو دارم و نگرانم این تاپیک رو زدم ببینم مورد ...

عاره مورد مشابه هست

دوستم تا ماه اخر فقط چاق شد کسی میدیدش بیرون فک میکرد چاقه نه باردار چون پهلو داشت

بهتره اینجوری محفوظتره

از شکم تیز بدم میاد خطرناکه همش ادم میخوره به در و دیوار

خدایا مرسی که هستی 
مگه سونو نمیری کع نگزان وزن نی نی هستی؟؟؟؟ بعضیا یهلو دارن تا ماه اخر شکم انچنانی نمیارن نگزان نباش

۲روز دیگه سونو دارم. آره مشخصه تو پهلوئه بازم نگرانم

عزیزم چون خیلی وقته سونو نرفتم از ۱۸هفته و ۳روز دیگه سونو دارم و نگرانم این تاپیک رو زدم ببینم مورد ...

آهان من هرماه دکترم سونو انجام میداد، بعضی ها بچه می‌ره تو لگن،یا پهلو برا این شکم ندارن، من کلا تو شکمم بود

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2706