2733
2739

من فاطمم همونی که ۶ ماه ارایشگری کرد و بیرونش کردن همونی ک ۱۴سالگی ازدواج کرده بود.دوماهه پیش متوجه شدیم ک شوهرم سرطان بیضه داره خیلی سخت بود واس درمانش تهرانم رفتیم و برگشتیم اخر هم عمل شد و متاسفانه یه بیضشو برداشتن چون سرطانی شده بود الانم روزای اخره شیمی درمانی رو طی میکنه .البته قبل شیمی درمانی اسپرمشو فریز کرد.گرچه این روزای شیمی درمانی و رفت و امد دکتررفتنشو بجای من خواهرش کنارش بود چون باسیاسته تمام خرج درمانشو پرداخت میکرد نمیزاشت من باهاش برم خواهرشوهر است دیگر...خندم میگیره روزی رو که یه سرمای کوچیک خورده بودم خواهرش گف داداشمو میبرم خونه ی خودم تا سرمانخوره تا این حد حس میکرد من مواظب شوهرم نیستم .کار هر شبم گریه بود هم بخاطراینکه شوهرم مریض شد هم بخاطره اینکه حالاها بچه دار نمیشیم وشوهرم دوس نداره و اینکه خانوادش منو مثل غریبه میدونستن و نزاشتن کنارش باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ان شاءالله بیماری شوهرتون خوب بشه 

خواهرشوهرتون ازشما بزرگتره؟

شرمنده اینو میپرسم چون وقتی خواهرشوهر از زنداداش بزرگتره باشه خیلی اینجوری دخالت میکنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

شوهرت دوستت نداره ؟؟؟

نگران بچه نباش بچه رو بدون پدر میخوای چیکار بذار اول خوب خوب بشه ایشالا بچه دار هم میشی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ان شاءالله بیماری شوهرتون خوب بشه  خواهرشوهرتون ازشما بزرگتره؟ شرمنده اینو میپرسم چون وقتی خو ...

اره عزیزم ۱۰ سال ازم بزرگتره حتی نزاشت داداشش ازش دور باشه سوییته پایینه خونشون زندگی میکنیم البته سوییته شوهرمه

بخاطر اینکه خانواده اش پیگیر بیماریش و مراقبت ازش هستن اصلا ناراحت نباش وظیفه اشونه اتفاقا خودتو بکش کنار اوضاع. که بهتر شد باهم خوش باشین اگر هم بعدا شوهرت گلایه کرد چرا کنارم نبودی بگو تقصیر خانوادته وگرنه من بخاطر تو خیلی غصه خوردم و تنهایی کشیدم

شوهرت دوستت نداره ؟؟؟ نگران بچه نباش بچه رو بدون پدر میخوای چیکار بذار اول خوب خوب بشه ایشالا بچه د ...

انشالله سالم باشه بالاسرم .قبلا خیلی ب بچه فکر میکردم ولی شوهرم میگفت هیچوقت بچه نمیاریم کلا دوس نداره

2706