2752
2734
عنوان

دوستان تو این مدته که نبودم روزای بدی رو داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 35 پست

چرا بچه دار نشی اسپرمشو فریز کردن حتما میشی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
بازم خدا خاهر شوهرتو خیر بده ک خرج عملو داد واقا،چقد مهربونه 😍

مرد باید روی پایه خودش بمونه شوهرم اونقدر واسشون کارا کرده ک .من خوبیارو که فقط برای اینکه بخوان نشون بدن فقط خودش بیشتر از همه دوسش داره رو نمیخوام اگه کارایی نمیکردن ک من اینجوری نشم هیچوقت نمیگفتم اینارو .بازم ممنون از نظرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر اینکه خانواده اش پیگیر بیماریش و مراقبت ازش هستن اصلا ناراحت نباش وظیفه اشونه اتفاقا خودتو بکش ...

منم از همین میترسم ک فردا روز هزارتا حرف بارم نکنن چون تمام تلاشمو کردم براش

2731
مرد باید روی پایه خودش بمونه شوهرم اونقدر واسشون کارا کرده ک .من خوبیارو که فقط برای اینکه بخوان نشو ...

والامن از مشکلاتت باهاشون هیچی نمیدونم؛

چاقی خرررر است😂
این فقط یه کوچولو از زندگیم بود فقط و فقط دوماه از زندگیم😔

الهي بميرم گلم اسپرمشو فريز كردن با اون باردار نميشي؟

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
انشالله سالم باشه بالاسرم .قبلا خیلی ب بچه فکر میکردم ولی شوهرم میگفت هیچوقت بچه نمیاریم کلا دوس ندا ...

خب چه بهتر بهش فکر نکن باور کن زندگی بدون بچه هم امکان پذیره و چه بسا بدون دغدغه تر 

از خواهر شوهرتم ناراحت نباش بالاخره اونم نگران داداششه دیگه به دل نگیر

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
باز خدا خیرش بده خرج درمان رو داده خدا به حق عی همسرتو شفا بده خیلی ناراحت شدم

من این خوبی رو یه قرض میدونم و حتما و حتما پس میدم دوس ندارم مدیون کسی باشم ک هر وقت ک میخواد میتونه زندگیمو خراب کنه

نگهداری از بیمار سخته . صبح هرچی بشه میگن مواظب نبودی برو خونه خواهرشوهرت حداقل. میذارن؟

با تمام وجود هم بعده عمل هم تو شیمی درمانی ازش مراقبت کردم گرچه خواهرش هر دقیقه صدا میکرد ک فلان چیزو ب داداشم بده بخوره فلان کارو کن انگار من نمیدونم انگار گرسنگی نگهش میدارم .کل خانوادم میدونن چقدر ب شوهرم محبت میکنم و دورش میگردم

خب چه بهتر بهش فکر نکن باور کن زندگی بدون بچه هم امکان پذیره و چه بسا بدون دغدغه تر  از خواهر ...

ادم یکیو خیلی دوست داشته باشه به همه ی ادمای دورش حسادت میکنه .باز باخودم میگم هرکاری میخوان بکنن اسمش ک ب نامه منه

2706