2733
2734
عنوان

بارداری دوم با بچه یک ساله

2008 بازدید | 27 پست

خانما سلام دوهفته دیگه بچه م یک ساله میشه و چند وقته همسرم میگه دومی هم اقدام کنیم راستش بارداری خیلی راحتی داشتم و بچه م آرومه و خودمم دلم میخواد فاصله سنی بچه ها کم باشه حالا میخوام ببینم کسی به این فاصله بارداری دوم داشته و نظرشو بدونم

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊

خوش به حالتون من هفته پیش چند روز عقب انداختم داشتم سکته میکردم ولی خوب حداقل بزار بچه دوسالش بشه 

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من عالیه بچه ات کوچیکه کمتر هم خودش هم تو اذیت میشه هر چی بزرگتر حساس تر و با رفتار و حرفهاش اذیتت میکنه چالشی ایجاد میشه واست همین الان اقدام کنی بهترین فرصته با هم همبازی هم میشن و تنها نیستن 

محتاجم به دعا
2728
پسرم اینقد شیطون هس باچهارسالش هنوز شک دارم دومی روبیارم یانه 

فک نکن هر چی لزرگتر بشه شرایط بهتر میشه من دخترم کلاس اوله الان بچه دومم میخواددنیا بیاد اگه بدونی چقدر سختمه 😢همش میگم کاشکی کوچیک بود دومی رو می اوردم دیگه

محتاجم به دعا

😶😶😶بزار یکم بچه اولت بچگی کنه

دنبالش بدویی 

بهش توجه کنید بعد دومی

حامله بشی کمتر میتونی بغلش کنی پا ب پاش بدویی توجه میره واسه کوچیکه

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
2738
خیلی سخته این کارو نکن هرچند که بچت اروم باشه  خودت پیر میشی

ببین اخه شوهرم خیلی کمکمه میگه خیالت راحت نمیزارم اذیت بشی حتی میگه پرستار بگیر ولی خودم دوست ندارم

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
شوهرمم همینو میگه

شک نکن درست میگه من چون شاغل بودم و بهمین دلیل سختی زیاد کشیدم و گفتم عمرا بچه دوم بیارم الان دخترم حس تنهاییش زیاده همش بهونه میگیره و اخلاقاش خیلی بد و لوس شده تصمیم گرفتم دومی رو هم داشته باشیم 

محتاجم به دعا