2737
2734
عنوان

الهی هیچ زن گرم مزاج وبااحساسی گرفتار کوه یخ نشه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 166872 بازدید | 2213 پست
من کشتمش تازه بعد این همه سال هر ده بار یه بارشو با اسمم صدا میزنه 

من ازاین همه بی مهری خسته ام دیگه گذاشتم به حال خودش دیگه تلاشی برا این موضوع نمیکنم

😍😍خدایا شکرت
بخدا زن اگه خطا کنه خدانکرده حکمش مرگه  ولی مرد باز یه راههایی داره

دیشب یک کتابی راجع به خانواده خوندم

نقل از یکی از ایمه نوشته بود اگر مردی نسبت به زن بی توجه باشه و اونو راضی نکنه هر گناهی اون زن بکنه به گردن مرده......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب یک کتابی راجع به خانواده خوندم نقل از یکی از ایمه نوشته بود اگر مردی نسبت به زن بی توجه باشه و ...

🤔🤔🤔 فکر نمیکنم توجیه بشه برای اینکه اون زن گناه کنه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
بله دقیقا منم موافقم اما موندم به این کتابها یا نوشته بود زنان کشتزار شمایند هر طور مایلید به آنان ...

این هست که میگن زنان کشتزار شمایند، منظور هم اینه که ببینید فرزندانتون رو تو چه زمینی میکارید (اصطلاحا) یعنی برای این که بچه های خوب و با تربیت داشته باشید حواستون به انتخاب همسر باشه

اما قسمت دومشو من که نشنیدم. منبع کتابو میگی؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

فقها میگن اگه مردی ۴ ماه با زنش نزدیکی نکنه و زن بترسه از اینکه به گناه بیفته باید جوری رفتار کنه که به گناه نیفته 😒

جورشو توضیح نداده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
این هست که میگن زنان کشتزار شمایند، منظور هم اینه که ببینید فرزندانتون رو تو چه زمینی میکارید (اصطلا ...

والله دیشب خانه بازی بودیم

یک کتابی روی جاکفشی بود

ورق میزدم چشمم خورد به این جملات

شوهرمم خوند و تعجب کرد

جای دیگه ش نوشته بود به نقل از پیامبر که زنان نباید تحصیل کنن

متاسفانه اطلاعانی از کتاب ندارم

2738
والله دیشب خانه بازی بودیم یک کتابی روی جاکفشی بود ورق میزدم چشمم خورد به این جملات شوهرمم خوند و ...

اوکی.

بهتره هرچیزی میخونیمو باور نکنیم. یا حداقل از دید خودمون بهش نگاه نکنیم. چون بعضی احادیث جعلی ان. بعضی هم در نگاه اول ممکنه عجیب به نظر بیان.

خیلی زشته و به دور از فرهنگه که توی تاپیکی که استارتر موضوعی رو مطرح میکنه و درددل میکنه و بابت فقدا ...

13-14 سال پیش که من تازه عروس بودم و این مشکلو داشتم هیچی برای راهنمایی به فارسی تو اینترنت نبود. اصلا من نمیدونستم مشکلم تا چد حد بزرگه. وجود تاپیکهای اینچنینی خیلی کمکه که بعضی ها مثل من 10 سال عمرشونو تلف نکنند.

ولی متاسفانه همیشه چند نفر خانم که اظهار می کنن شوهرشون گرمه اون قدر از عملیات جنسی و نحوه رابطشون تعریف می کنند که تاپیک تعطیل میشه.

13-14 سال پیش که من تازه عروس بودم و این مشکلو داشتم هیچی برای راهنمایی به فارسی تو اینترنت نبود. اص ...

واسه من که خیلی تاثیر داشت کامنتای عزیزان 

فردا نتیجه گیری میکنم

2706