2737
2739
من شبها چهار پنج ساعت بیشتر نمی خوابم ، همین مقدارم که می خوابم کابوس می بینم، با ابنکه خودم دختر ارومی هستم . تو روز اصلا دعوا با کسی نمی کنم ، البته دایم یبوست و درد معده دارم شاید برای اونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اونجوری بودم خصوصا اوایل بارداریم
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
2728
عزیز دلم به خاطر تغییرات هرمونی هست این خواب ها..من هم همینطورم ..در طول روز سعی میکنم به چیزای مثبت فکر کنم و اصلا درگیری ذهنی ندارم..ولی شب ها کابوس زیاد میبینم...مثلا دیشب خواب دیدم 1نفر رو جلوی من کشتن... انقدر با حال بد از خواب پریدم و بدنم میلرزید که فکر کردم هر لحظه بچم از دست میره...بعد از 1ساعت اروم شدم..اونم شوهرم بنده خدا لامپ اتاق رو روشن گذاشت که من نترسم خوابم ببره...
میوه دلم.من و بابایی منتظرت هستیم زود بیا و زندگیمون رو گرمتر کن...خدا جون ازت ممنونم به زندگیمون برکت و رحمت بخشیدی...
2738
نه فدات شم راهی نداره مگه هرمون هامون برگردن سر جاشون...همهمون همینطوری هستیم میگذره دیگه...
میوه دلم.من و بابایی منتظرت هستیم زود بیا و زندگیمون رو گرمتر کن...خدا جون ازت ممنونم به زندگیمون برکت و رحمت بخشیدی...
نه ربطی ب طرز خاب نداره زن حامله کابوس میبینه
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
من بچم دختربود.نمیدونم والاولی حتی گاهی خاب میدیدم یکی افتادروشکمم اونقدتوخاب ناراحت میشدم ک بعدازبیدارشدن مینشستم ببینم بچه تکون میخوره یا مرده
سلام منم پایان 4 ماهمه چند روزه همش خواب بد میبینم هم صبح هم شب گاهی هم شبا بیدار میشم و بد میخوابم ..توی خوابام اونقد دعواست که نگو اصلا عجیب غریب با اینکه شرایط زندگیم مساعده
گوش تا گوشه ی صحرا بخرام و نهراس....گرگ ها خاطرشان هست که آهوی منی...همسرم دوست دارم...