2733
2734
عنوان

کیا خونریزی لانه گزینیشون زیاد بوده و علائمی که داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 128105 بازدید | 96 پست
منم جاريم اينجوري بود به زور امپول پريود ميشد الان بچش يكسالشه😊😊كافيه خدا بخواد اون اونجوري بود خد ...

اره منم توکلم ب همون بالاییه..برای همین امیدوادم..

😘خدا خودش میدونه صبر هر ادمی کجا تموم میشه..

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
اره منم توکلم ب همون بالاییه..برای همین امیدوادم.. 😘خدا خودش میدونه صبر هر ادمی کجا تموم میشه..

من ديگه واقعا صبرم داره تموم ميشه سه روز پيش پريود شدم يك روز كاملو گريه كردم اصلا دلم راضي نميشد به اينكه باز پريود شدم😔😔😔

خداياشكرت....❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا حکمت خدارد نمیدونم..چند روز پیش دکتر بودم..معلوم بود دکترم فکرش مشغوله..

هی نوچ نوج میکرد.

گفتم چیزی شده.. گف اره یه خانوم سه قلو زایمان کرده تازه دوباره باردار شده گریه کنون اومد اینجا..

دارم ب این فکر میکنم ک خدا چرا ب بضیا نمیده و به بضیا اینطوری.. 😦

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
من ديگه واقعا صبرم داره تموم ميشه سه روز پيش پريود شدم يك روز كاملو گريه كردم اصلا دلم راضي نميشد به ...

برات نذر میکنم صدو چهارده تا صلوات.. اگه پریود نشدی بهم بگو ک بفرستمشون 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم امروز خیلی گریه کردم...خیلی....

صدو چهارده تاهم برای شماااا.. 😍فقط تو رو خدا خبرم بدید اگه اون ماه باردار شدید 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجب

عزیزم بی بی زدی یا نه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه بپرسم شما مشکلاتت چیه منم پلی کستیکم و دوماهه اقدام کردم و دارو میخورم

عزیزم من بدون دارو پری نمیشم.. و الان دارم کلومفین میخورم البته اینا رو یه سال پیش خوردم ولی باردار نشدم و دکترم تازه شک کرد ب شوهرم و ازمایش نوشت براش.. الان نه ماهه عمل کرده.

بنظرم اول از همه شوهرت از بده ک مطمئن بشی مشکلی نداره بعد خودت با دارو تخمک گذاریتو اینا خوب میشه و باردار میشی 😙یه کم طول میکشع فقط 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام.من حدود دوهفته بود ک اقدام ب بارداری داشتم سه روز پیش خونریزی داشتم روز اول صورتی بودو لکه میمومد.تا دیروز.دیروز زیاد شد ولی ب رنگ قهوه ای تاامروز،امروز صبح دوتا لکه کوچیک قهوه ای باز اومدودیگ تاالان ترشحی نداشتم.درضمن حالت تهوع کمیم دارم ک هیچ موقه تو پریودیام نداشتم.ایا پریود شدم؟!یا لانه گزینیست؟

2706