2733
2739
عنوان

مامانا بیاین ی لحظهههههه🙏🙏🙏🙏

308 بازدید | 58 پست

پسرم ۶ ماه ونیمشه..دخترداییم ده روز ازپسرم کوچیکتره.بعداون چهاردست وپامیره ولی پسر من هنوز نمیتونه

بعدهمه بهش میگفتن ای تنبل و...

خیلی ناراحت شدم.نی نیای شما از کی چهاردست وپارفتن؟؟؟؟

پسرم تواین حالت خودشو پرت میکنه جلو.ب نظرتون کی چهاردست وپامیره پس

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

هر بچه ای فرق داره کاراش این چ حرفیه گفتن تنبل؟دوتا بچه از ی خونوادم فرق دارن دوقلوهام فرق داره راه افتادنو حرف زدنو...ول کن اینارو مهم سلامتی بچته

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...

عزیز دلم نگران نباش دختر من ۷ماه نیم چهار دست و پا رفت همه بچه هذ که مثل هم نیستن پسر یکی از فامیلامون اصلا چهار دستو پا نرفت یه دفعه به پا افتاد

عاشقم بمون همیشه$باورم همیشگی شه$فرق بودو نبودت $فرق مرگو زندگی شه

این دلیل نمیشه عزیزم پسر همسایمون ۹روز از پسر خواهر شوهرم بزرگتره زودی دندون درآورد زودی چهار دست و پا رفت ولی پسر خواهر شوهرم دیگه ۴دست کجا نرفت یهویی بلند شد خیالت راحت چیزی نیس

میشه برا سلامتی نی نی جونم صلوات بفرسی (الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بازم كه خوبه بچت مال من فكر كنم هشت ماه بودن بل رفتن 

نزار مردم حرف بزن برو پسر خوشگلتو بخوررررر😍😍😍😍

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
عزیز دلم نگران نباش دختر من ۷ماه نیم چهار دست و پا رفت همه بچه هذ که مثل هم نیستن پسر یکی از فامیلام ...

خیلی نگرانم خب

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤