2733
2734
عنوان

مامانا بیاین ی لحظهههههه🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 58 پست

بچه ها اصلا قابل مقایسه باهم نیستن

پسر اول من ده ماهگی چهاردست و پا رفت

پسر دومم پنج ماهگی هفت ماهگی هم از وسایل نگه میداشت راه میرفت.

بردمش دکتر از تعجبم گفت خانوم اصلا بچه هارو باهم مقایسه نکنید.یکی از لحاظ حرکتی زودتر میشه یکی از لحاظ گفتار و.....

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا این طور نیست.پسر من زودتر از دختر خواهر شوهرم راه رفت.

همه مثل هم نیستن که عزیزم خیلی از پسرا دیرتر راه میفتن تا دخترا

اسم من الی گلی هست 😎لطفا از کلمه آتونیس صرف نظر کنید ممنون 😊😊😊😊😘❤❤❤
بازم كه خوبه بچت مال من فكر كنم هشت ماه بودن بل رفتن  نزار مردم حرف بزن برو پسر خوشگلتو بخوررر ...

🤗🤗🤗🤗🤗🤗

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤
2728
هی میگن تنبل پسرت

بگو هر گلی ی بویی داره ... و اگه بازم گفتن من خودم ی بار این تیکه بد رو انداختم بهت پیشنهاد  نمیکنم ولی بدون گفتم قربون تک تک شما ک از نطفه قهرمان دوی ماراتون. بودید ..

عزیزم پس من چی بگ پسرم 4 روز دیگه 7 ماهش تموم میشه ولی نه سینه خیز میره ن چهار دست و پا نه ی ذره ب ج ...

اخر این بچه ها مارو دیوونه میکنن

2740
پسر من هشت ماهشه اصلا سینه خیز هم نمیره همش نشسته به ندرت رو شکم میشه  یکم که میخابونمش گریه ...

چندماهگی میشینن

بگو هر گلی ی بویی داره ... و اگه بازم گفتن من خودم ی بار این تیکه بد رو انداختم بهت پیشنهاد  نم ...

خخخخخخخخخخخ

بچه ها خیلی با هم فرق دارن زمین تا آسمان من دوتا پسر دارم پسر اولم تا 10 ماهگی هیچ واکنشی نداشت فقط غلت میزد نه سینه خیز نه چهار دست و پا 14 ماهگی راه افتاد ولی دومی 6 ماهگی چهار دست و پا کرد 10 ماهگی راه افتاد یک نکته ای رو هم بهت بگم هر چی دیر تر باشه بهتره مراحل قوی تر میشه بنیان این پسرم که ده ماهگی راه افتاد الان یکسال شه و خیلی میخوره زمین تپ تپ میخوره زمین ولی پسر اولم فقط یک هفته این طوری بود