2737
2734
عنوان

پسردایی نامردم😔عشق دروغی

| مشاهده متن کامل بحث + 3539 بازدید | 94 پست
واى منم چندشم ميشه اوووق فك كن با پسرخاله شب...ووووييي

خخخخ نمیدونم چرا چهره همه پسر عمه هام اومد جلو چشم 😂

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😢

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2731
هیچ وقت نتونستم درک کنم چه جوریه تو فامیل دو نفر عاشق هم میشن مثلا دختر خاله و پسرخاله با هم یا پسرد ...

میگم اولش حس پاک بچگی و خواهر برادری بود انا بعد بادور شدن و دیدارهای دیر ب دیر جاسو ب عشق و علاقه داد ک کاش نمیداد

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببخشید ولی داییت و پسرش شعور نداشته خودشونو نشون دادن

بهتر که عروسشون نشدی

عین نو کیسه های تازه به دوران رسیده س رفتارشون

همسرتم نباید از شما دلخور باشه. شما که تقصیری نداری

به نظرم همون کات کنی با داییت بهتره

زندگی خودتون مهمتره والا

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2738
مونيكا همه چيز خوبه؟

سلام فدات فعلا که خوبه دیشب یه کم دعوا کرد منم محلش نذاشتم خودش اومد معذرت خاهی 😐😐😐ولی میگه کاری ب خانوادت ندارم و دیگه خونشون نمیرم 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

خیلی منطقی بشین سیر تا پیازو تعریف کن و بگو اینکاراشون از رو عقدشونه.بگو اگه میدونستم اینظوری رفتار میکنن پامو نمیذاشتم جایی که اونا هستن.بگو دیگه تموم شدن برات

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2706