2733
2739
عنوان

خاطره زایمان من

139 بازدید | 9 پست

سلام..من الان ۴۰ روزه زایمان کردم و تصمیم گرفتم خاطره زایمانم رو بگم‌‌..

من قرار بود ۴مهر زایمان کنم..اما اصلا درد نداشتم.رفتم بیمارستان نوار قلب گرفتن و گفتن بچه حرکتاش خوبه.برو بعد یه روز در میان بیا برای نوار قلب..منم اومدم و هرشب ۴ ساعت میرفتم پیاده روی ک دردام شروع شه..مامانمم طفلی از اخرای شهریور اومده بود پیشم ک تنها نباشم..خلاصه من هی میرفتم برا نوار قلب و اونام میگفتن همه چی نرماله..دیگه روزجمعه ۱۳ مهر رفتم بیمارستان و الکی گفتم که بچه حرکت نمیکنه..اونام نوار قلب گرفتن و ساعت ۱۰صب بستری شدم..فقط یه نفر تو بلوک زایمان بود..ک اونم ساعت ۱۲ زایمان کرد و رفت..دیگه تنها شدم..واسم امپول فشار زدن..از یه طرف درد میکشیدم از یه طرفم برا تنهاییم گریه میکردم..چندبار رفتم تو سالن انتظار و مامانمو دیدم.اونم گریه میکرد..ساعت ۴ اومدن کیسه ابم رو پاره کردن..دردام هی شدید تر میشد اما هربار معاینه میکردن همون دوسانت بود..تا ساعت ۲ و نیم صبح درد کشیدم و اخرم گفتن ضربان قلب بچه افت کرده و اورژانسی بردنم برا سزارین..ساعت ۲ و ۵۰ دیقه پسرم به دنیا اومد..تو این مدت اصلا شوهرمو ندیدم..ساعت ۴ ک از اتاق عمل اومدم دیدمش..کلی گریه کرده بود...بعدم که رفتم بخش و شوهرم و مامانم پیشم بودن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله همیشه سلامت باشه.خدا حافظش کنه براتون.

لطفا واسه همه منتظرا دعا کن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2740
استارتر جان از سزارین راضی هستی؟؟؟دردش بد بود؟؟؟ هفته دیگه سز دارم

سزارین خیلی خوبه..‌من ک اصلا درد نداشتم..همه میگن وقتی میخوای بلند شی سخته.اما اصلا اینطور نبود..من راحت بلند شدم و راه رفتم.روز ششمم بخیه هام رو کشیدم