2726
عنوان

خاطره زایمان من

139 بازدید | 9 پست

سلام..من الان ۴۰ روزه زایمان کردم و تصمیم گرفتم خاطره زایمانم رو بگم‌‌..

من قرار بود ۴مهر زایمان کنم..اما اصلا درد نداشتم.رفتم بیمارستان نوار قلب گرفتن و گفتن بچه حرکتاش خوبه.برو بعد یه روز در میان بیا برای نوار قلب..منم اومدم و هرشب ۴ ساعت میرفتم پیاده روی ک دردام شروع شه..مامانمم طفلی از اخرای شهریور اومده بود پیشم ک تنها نباشم..خلاصه من هی میرفتم برا نوار قلب و اونام میگفتن همه چی نرماله..دیگه روزجمعه ۱۳ مهر رفتم بیمارستان و الکی گفتم که بچه حرکت نمیکنه..اونام نوار قلب گرفتن و ساعت ۱۰صب بستری شدم..فقط یه نفر تو بلوک زایمان بود..ک اونم ساعت ۱۲ زایمان کرد و رفت..دیگه تنها شدم..واسم امپول فشار زدن..از یه طرف درد میکشیدم از یه طرفم برا تنهاییم گریه میکردم..چندبار رفتم تو سالن انتظار و مامانمو دیدم.اونم گریه میکرد..ساعت ۴ اومدن کیسه ابم رو پاره کردن..دردام هی شدید تر میشد اما هربار معاینه میکردن همون دوسانت بود..تا ساعت ۲ و نیم صبح درد کشیدم و اخرم گفتن ضربان قلب بچه افت کرده و اورژانسی بردنم برا سزارین..ساعت ۲ و ۵۰ دیقه پسرم به دنیا اومد..تو این مدت اصلا شوهرمو ندیدم..ساعت ۴ ک از اتاق عمل اومدم دیدمش..کلی گریه کرده بود...بعدم که رفتم بخش و شوهرم و مامانم پیشم بودن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاالله همیشه سلامت باشه.خدا حافظش کنه براتون.

لطفا واسه همه منتظرا دعا کن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
استارتر جان از سزارین راضی هستی؟؟؟دردش بد بود؟؟؟ هفته دیگه سز دارم

سزارین خیلی خوبه..‌من ک اصلا درد نداشتم..همه میگن وقتی میخوای بلند شی سخته.اما اصلا اینطور نبود..من راحت بلند شدم و راه رفتم.روز ششمم بخیه هام رو کشیدم