2733
2739
عنوان

بياين جرأت حقيقت بازي كنيم 🤗🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 7824 بازدید | 748 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرتو بیشتر دوس داری یا مامانتو؟

واقعا نمیشه مقایسه کرد هرکدوم‌جایگاه خاص خودشونو دارن

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2731

جرات هم دیگه مشتری نداره من اون بالا گفتم😂

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2738
منم حقیقت

خونه کسی شده ترشحات بینی تو بزنی به در و دیوار یا مبلشون؟؟

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
اگه جای تو و شوهرت عوض میشد و نصف شب پامیشدی میدیدی شوهرت داره توی گوشی تایپ میکنه چه فکری میکردی؟😈

واقعا هیچی 

اولین چیزی ک به ذهنم میرسید اینه که داره با دوستی همکاری فامیلی چت میکنه 

کاش واقعا اینطوری بود ک میگی انقد دلم میخواد مثلا شوهرم یه کار یواشکی بکنه ولی حیف نمیشه

از ساعت شیش میره سرکار  تا شیش بعد از ظهر 

نه یا ده شبم خاموشیه

😁 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2706