2733
2734
عنوان

بياين جرأت حقيقت بازي كنيم 🤗🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 7824 بازدید | 748 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حقيقت  شده به خانمتون خيانت كنيد؟؟؟ جرأت     به خانمتون بگيد دستپخت مادرم يا خواهرم ...  

سلام.اوایل ازدواجمون یه شیطونیهایی توی تل گرام و واتس اپ داشتم ولی اجازه ندادم اوج بگیرن و بابت همونام شدید عذاب وجدان دارم.

نه هیچوقت نگفتم دستپخت مادرم بهتر هست.خواهر هم ندارم

سلام.اوایل ازدواجمون یه شیطونیهایی توی تل گرام و واتس اپ داشتم ولی اجازه ندادم اوج بگیرن و بابت همون ...

سلام

چه خوب با وجودي كه نذاشتين اوج بگيره بازم عذاب وجدان دارين آقايون خانواده دوست بسيار  با ارزش و گران قدرند همسر منم يكي از اوناست 🙂

دعا ميكنم خدا سايه شما و همسر گراميتون رو بالاي سر بچه هاتون حفظ كنه🙏🙏🙏 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
سلام چه خوب با وجودي كه نذاشتين اوج بگيره بازم عذاب وجدان دارين آقايون خانواده دوست خيلي با ارزش و ...

سلام.روز به خیر.سلامت باشین و ممنون.راستش نمیدونم چطوریه ولی خیلی از آقایون اول ازدواجشون همزمان میشه با اوج گیری وحشتناک شهوتشون دیدم اینو که میگم چه کسی که قبل ازدواج هم اهلش بوده چه کسی که نبوده و کنترلش واقعا سخت میشه.اونی یکی دو باری که زور اون از من بیشتر بود خیلی حس بدی بود و تجربه مزخرفی.نمیدونم دقت کردین یا نه دلیل اینکه اکثر اوقات توی نی نی سایت میگم خدا قبل همه منو به راه راست هدایت کنه همین تجربه مزخرفم هست.دوست ندارم آرامش زندگی و خنده های زن و  بچم و سلامتیمون رو با یه لحظه اطفا شهوت به هم بزنم و از خوشبختی برسم به بدبختی و گرفتاری.مهم هم نیست که از نظر مالی وضعمون چطوریه.فقط سلامتی و خنده ها و شیطونیهای زن و بچم برام مهمه

2740
سلام.روز به خیر.سلامت باشین و ممنون.راستش نمیدونم چطوریه ولی خیلی از آقایون اول ازدواجشون همزمان میش ...

بله درسته واقعا كانون گرم خانواده هيچ جايگزين ديگه اي نميتونه داشته باشه شوهر مثل چراغ خونه است گرمي روشنايي عشق صميميت همه ي اينا با وجود شوهري مهربان و پدري مسئول امكان پذيره بنظر من شما هم فراموش بكنيد همون شيطنت هاي كوچيكي رو كه اوايل ازدواجتون داشتيد خودتون رو با اين چيزا اذيت نكنيد اون انرژي رو كه براي عذاب وجداتون ميذاريد اونم صرف محبت به خانواده بكنيد(البته من شرمندم اين حرفا رو به شما ميگم به عنوان يه خواهر كوچيكتر بهتون ميگم)

راستش من از بابت شوهرم اطمينان صددرصد دارم ولي به هيچ عنوان دلم نميخواد تو زماني كه تازه ازدواج كرده بوديم  كنكاش بكنم چون نميخوام آرامشي رو كه الان داريم خراب بشه 

منظورم اينه كه خيلي چيزا رو آدم ندونه بهتره بنابراين هرگز و هرگز سعي نكنيد بخاطر عذاب وجدانتون اين مسئله رو با خانمتون درميان بذاريد و خودتونم كلا فراموشش بكنيد 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
بله درسته واقعا كانون گرم خانواده هيچ جايگزين ديگه اي نميتونه داشته باشه شوهر مثل چراغ خونه است گرمي ...

سپاس بابت نصیحتتون.کنترل شهوت بسیار مشکله.هیچوقت همدست ازسر آدم برنمیداره.خدا قبل از همه منو به راه است هدایت کنه و نگهداره.

شده از ازدواجت پشيمون بشي؟؟

نه. چون عاشقشم و زندگی الانمو بیشتر از قبل دوس دارم 

کاش من چهارتا بودم .یکیم بچمو میگرفت و بهش میرسید .دومیم برا خودش استراحت میکردو میرفت بیرون میگشت .سومی هم در اختیار همسرجان و غذا پختن .چهارمی هم به کارای خونه میرسید.😉😂💃😎

@بامدادخمار    

سلام عزيزم لطفا اگه ميشه درخواست دوستيمو بپذير خيلي وقتتو نميگيرم فقط يه راهنمايي ميخواستم مرسي 😘😘😘

@بامدادخمار     سلام عزيزم لطفا اگه ميشه درخواست دوستيمو بپذير خيلي وقتتو نميگيرم فقط يه ...

قبول کردم عزیزم 🌺

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار