2737
2734
عنوان

کسی هس مشاورم بشه برا درس خوندن??

210 بازدید | 46 پست

میخوام درس بخونم و به یکی احتیاج دارم که منو مجبور کنه درس بخونم و نزاره به حال خودم باشم 

کسی هس??

البته نظام قدیمم

صبرت که تمام شد نرو....معرفت از آنجا شروع میشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم دقیقا همین مشکل رو دارم. تصمیم دارم از فردا شروع کنم به خوندن. هر روز کلیپ های انگیزشی ببین. قانون جذب مطالعه کن. من امسال حتما آزمون وکالت قبول می شم. باید قبول بشم. امیدوارم شما هم موفق باشی. 

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار

ببین تو تاپیک قبلیت هم گفتم باید بشینی درست و حسابی درس بخونی امسال چون آخرین کنکوری هست که برای نظام قدیم برگزار میشه و چون قراره با بچه های نظام جدید مقایسه بشید کارتون سختتره.اینارو نگفتم ته دلتونو خالی کنم گفتم که متوجه باشید که باید به شدت درس خوندنو جدی بگیرید مطمئن باشید که میشه رستگار رحمانی از بهمن شروع کرد و رتبه یک تجربی ایران شد پس مطمئنا میشه ولی با تلاش موفق باشی 🙏🙏

همیشه تهش قشنگ میشه…✌️😍

من میتونم کمکت کنم ولی تلفنی چون تهرانم  خوشحال میشم برات وقت بذارم  خودم دانشجوام  چیزی در قبالش ازت نمیخوام همین که میذاری کمکت کنم یه دنیا بهم حسو شورو ذوق میده رتبه ی من تو کنکور تجربی ۵ هزارو ۹۰۰ بوده عزیزم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
من میتونم کمکت کنم ولی تلفنی چون تهرانم  خوشحال میشم برات وقت بذارم  خودم دانشجوام  چ ...

من رشتم تجربی متاهلم سی دی دارم و کلی کتاب تست نظام قدیمم 

دُورِ گلویِ ما اَز بس پُر اَز نیشِ جایِ نَوازِش هم خُون مُردِگی میشه🚫