2737
2739
عنوان

کسی هس مشاورم بشه برا درس خوندن??

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 46 پست
من رشتم تجربی متاهلم سی دی دارم و کلی کتاب تست نظام قدیمم 

عزیزم هر سواای داری یا کمکی اگه از دست من بربیاد با کمال میل در خدمتم  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
من میتونم کمکت کنم ولی تلفنی چون تهرانم  خوشحال میشم برات وقت بذارم  خودم دانشجوام  چ ...

میتونم از طریق تل گرام باهات در ارتباط باشم اگ لطف کردی و زحمتم رو پذیرفتی

دُورِ گلویِ ما اَز بس پُر اَز نیشِ جایِ نَوازِش هم خُون مُردِگی میشه🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم هر سواای داری یا کمکی اگه از دست من بربیاد با کمال میل در خدمتم  

بیشتر برنامه ریزی میخام میخونم ولی یهو میگم نکنه باید مثلا اینو اول بخونم یا اونو یا میگم از الان دیگه دیره کلا افسردم 🤣

بیشتر برنامه ریزی میخام میخونم ولی یهو میگم نکنه باید مثلا اینو اول بخونم یا اونو یا میگم از الان دی ...

اصلا دیر نیست   ازمونم میدی عزیزم  قلم چی سنجش و ....

2740
آزمون نمیدی قلم چی گاج 

نه اخ تازه شروع کردم خیلی عقبم ازشون بعد دست و بال شوهرمم یهو بخاطر سی دی ها خالی شد دیگه نشد ک بشه ولی از اسفند میرم

منم اصالتا تهرانیم ولی بخاطر همسرم ساکن ساری هستم 

منم فعلا اصفهانم از سه شنبه برمیگردم تهران  همیشه دوست داشتم تو کنکور و درس خوندن تجربه هامو در اختیار کسی بذارمو کمکش کنم  

نه اخ تازه شروع کردم خیلی عقبم ازشون بعد دست و بال شوهرمم یهو بخاطر سی دی ها خالی شد دیگه نشد ک بشه ...

از اسفند دیگه برو سنجش بعد عید فقط سنجش خوبه.پس حداقل برنامه آزمون قلم چیو دانلود کن مثل اون برنامه پیش برو و این دوماهی که عقب افتادی رو هم جبران کن دی که بقیه امتحان ترم دارن زمان مناسبیه واسه جبران

همیشه تهش قشنگ میشه…✌️😍
رشتتون چیه ببخشید

تجربی عزیزم  الان دانشجو فیزیوتراپی ام اگه کاربریمو عوض کردم امشب بهت تو همین تاپیک پیام میدم  چون کاربری قبلیم قطع دسترسی شده ببینم میشه برش گردونم