2737
2734
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8574 بازدید | 340 پست
کاش اینطوری تموم نمیشد....

😢😢😢😢

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش زمان برمیگشت. ازدواج نمیکردم. درسم رو درست میخوندم و شاغل میشدم و دستم تو جیب خودم بود ای کا ...

😢 منم گاهی میگم کاش لا اقل ازدواج نمیکردم ک ن شوهرم اذیت شه ن من😑

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2731
ایکاش خانوادم انقد خوشبخت بودندکه غصه اونها هم به غصه هام اضافه نمیشدن ایکاش فقط غصه زندگی خودم رو د ...

عزیزم تا جایی که میتونی کمک کارشون باش ولی خوب خانواده خودت همسرت و اگه بچه داری در اولویتن 

ورزش کن عضله بساز خوب اینکه دیگه ای کاش نداره 

شاید ای کاش داره مث من که ای کاش از این حالت چوب خشکی در بیام و هم از بالا و هم پایین چاق شم روانم سر این پریشه.شوهرم میگه این چه وضعشه کلا تختی😞😞😞😞😞

2740
پدرم چندسالیه پیشم نیست... اما مشکلاتی هست بین همسرم و خانوادم..بازهم شما خیلی خوشبختی که پدر داری ف ...

ای کاش من میمردم و خرد شدن عزت پدرمو توسط همسرمو خانوادش نمیدیدم😢

من خوشبخت نیستم دوستم، چون بابامو شکوندم😑

توم مثل من درگیر خانوادت و همسرتی؟ خیلی سخته من واقعا دق میکنم ک انقدر اختلاف دارن😢

آره بخدا اینقدر غصه میخورم هر وقت میرم خونه بابام جونم بالا میاد تا برگردم همش میترسم یکی یه حرفی بزنه اون یکی ناراحت بشه بخدا تا ۴سال پیش همه چی خوب بود مادرم وشوهرم خیلی باهم خوب بودن و همسرم از نظر مادرم بهترین بود ولی حالا...

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

ای کاش بر میگشتم به سال دوم دبیرستان و تغییر رشته میدادم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ای کاش برمیگشتم به گذشته ویکی روانتخاب میکردم که عاشقش بودم نه اینکه مجبوربه ازدواج بشم باکسی که هیچّگونه وجه اشتراکی نداریم باهم😢

دقیقا امشب خیلی این حس رو باتموم وجودم داشتم شام خونه بابام بودم زن داداش جدیدمم اومده بود داداشم ازوقتی عقدکرده چقدتغییرکرده 😍لباس پوشیدنش باب میل زنشه حلقه تودستش کمکمون سفره رو جمع کرد😍

همش کنارزنش میبود از چهرش عشق وعلاقه موج میزد 😍وولی شوهرمن حلقه ازدواجمون زوفقط شب عقدوعروسی پوشید دیگه هیچوقت نپوشید حتی توی آبخوردنم باهم متفاوتیم دقیقا ضدسلیقه من لباس میپوشه 😭😭😭😭

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن
ای کاش حسین اومده بودخواستگاریم

😢😢😢

ازدواج کرد؟

ای کاش اون شب لعنتی اون پیامو نمینوشتم

😑😑😑😑

من ک نفهمیدم کدوم پیامو برا کی

ولی مناسفم😑😑😑

2706