2737
2734
عنوان

واقعا واسه این سایت و بعضی کاربراش متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 103 پست
شایدم اگه تبریزی بودم و ترکی میگفتم میومدن  ترکا خودشونو بیشتر ترجیح میدن تا من که غریبم &nbs ...

اره منم چندبار دیدم تو شهر تبریز ب ترکی حرف زدن حساسن.میگن باید ب زبون مادری حرف بزنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شایدم اگه تبریزی بودم و ترکی میگفتم میومدن  ترکا خودشونو بیشتر ترجیح میدن تا من که غریبم &nbs ...

گلى متأسفانه تو شهرى كه غريب باشى اين مشكلات هست منم تو يه شهر ديگه هستم ولى تو سعى كن آروم باشى واسه نينيت خوب نيست  خدابزرگه توكل بخدا كن همون دكترى رو كه انتخاب كردى پيشش زايمان كن يا اگه شرايطش بود برو شهر خودت زايمان كن ☺️

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2738
یه تاپیک زدم واسه زایمان تو بیمارستان و دکتری از اون بیمارستانه کمک خواستم که راهنماییم کنن ولی جز ی ...

وا خب وقتى كسى اطلاعى نداره چى بگه

اگه ميدونستن ميگفتن😕😕😕😕😕

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

من روز اول همینجوری اتفاقی اومدم گفتم ای بابا من چیکار دارم ب زنای حامله و زایمان کرده و پوشک 

وقتی وارد شدم 🤤🤤🤤دیدم ن بابا فقط اسم سر درش رو گذاشتن نی نی سایت 

بعد رفتنت همه آزوهام مُردن 😔😔

والا من تاپیک میزدم دکتر زنان میخواستم تو تهران

یه نفر هم جواب نمیداد

چه توقعاتی داری

مگه چند درصد  احتمال داره اون لحظه که شما تاپیک میزنی اون تعدادی که جوابت رو میدونن تو سایت باشن!!!

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
یه تاپیک زدم واسه زایمان تو بیمارستان و دکتری از اون بیمارستانه کمک خواستم که راهنماییم کنن ولی جز ی ...

نه اینطور نیست سو تفاهم شده بچه ها برای زایمان  .....کمک میکنن نمیدونم واسه تو چی شد ولی همیشه هستند عده ای کمک کنن   تو نی نی سایت هیچکس تنها نیست دوست عزیزم 💐💐💐💐💓

2706