2737
2739

یعنی یه تاپیک زایمان که واسه یه مادر خیلی ارزش داره اونم تو غربت که هیچکس نداره و تنها منبعش کاربرایه این سایتن که دلشو خوش کرده و بهشون میخواد اعتماد کنه به اندازه تاپیک طلاق و دعواهای فلان و فلان و روابط نقطه چین و یه سری چیزایه مسخره دیگه ارزش نداره!!!

همیشه خوبه آدم یکم با خودش فکر کنه که یه شرایط واسه هر کسی میتونه پیش بیاد هیچکس استثا نیست همه انسان هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تازه اومدي آشنا نيستي برا همينه قاطي كردي😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

نمیدونم تاپیکت چی بود ولی من سردرنمیارم به خدا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

چیشوده مگه؟

لابد ندیدن یا اطلاع ندارن 

دوباره تاپیک بزن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2740

هر چن وقت یبار ازین تاسفا داریم

این نشونه ی اینه ک ما اصلا پیشرفت نمیکنیم😂

چی شده عزیزم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
چی شده مگه ؟

یه تاپیک زدم واسه زایمان تو بیمارستان و دکتری از اون بیمارستانه کمک خواستم که راهنماییم کنن ولی جز یه نفر هیچکس محل تاپیکم نداد 

اصلا اشتباه کردم تو این سایتم تنهایی خیلی بهتره تا اینکه دلمو به اینجا خوش کنمو و الان ناراحت بشم 

ممنونم ازت که حداقل پرسیدی

چطوری میتونم این تاپیکمو قفل کنم؟