2737
2739
عنوان

نامه ی مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردم تازه شد وقتی مادری حسوده تکلیف ما چیه؟وقتی پسرت یه محبت بهم میکنه اخماش میره تو هم با پسرش سنگین میشه تکلیف چیه؟

این جملات احساسی رو باید گذاشت دم کوزه ابش رو خورد

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2728
من مادر شوهر ندارم فوت شده بنده خدا ولی پدر شوهرم خیلی ناجوره

مادرشوهر من اینقد حسوده که اگه شوهرم جواب تلعن منو بده ولی برای اونو نبینه برنداره یه هفته قهر میکنه میگه پس چرا فلانی رو جواب دادی؟خدا خودش جوابشون رو بده

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

عروس گلم چشم دیدن تورا ندارم واصلا دوست ندارم کنار پسرم بنشینی. عروس عزیزتر از جانم به پاس تمام زحماتی که برای پسرم کشیدم نمیزارم آب. خوش از گلوت پایین بره و گوش پسر نازنینم رو از بدیهای تو پرخواهم کرد 

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

وبخاطرهمه این زحمتاحق دارم پدرتورا دربیارم انگارمازنااززیربوته عمل امدیم خوب یکیم واسه مازحمت کشیده چرانمیادتلافیشا از جون پسر مردم بکشه اصلا این نامه راقبول ندارم چون مادری کرده درحق پسرش که وظیفش بوده حالا باید هرکارغیرشرافتمندانه ایی بکنه

عروس گلم چشم دیدن تورا ندارم واصلا دوست ندارم کنار پسرم بنشینی. عروس عزیزتر از جانم به پاس تمام زحما ...

ای خدا خیرت بده آفرین دقیقا.

درد کشیده طبیبه....

2740
وبخاطرهمه این زحمتاحق دارم پدرتورا دربیارم انگارمازنااززیربوته عمل امدیم خوب یکیم واسه مازحمت کشیده ...

👌👌👌

واقعا این همه زجر بکشی بزرگش کنی اونوقت ی عروس بی معرفت خودخواه بیاد ازت بگیرش جوری که حتی بهت ی سر هم نزنه.البته بعضی عروسام خوبن و بعضی مادر شوهرا واقعابدن

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

خوشبحال همچین عروسی که مادرشوهرش اینجوری زحمت کشیده...خدایی شوهرمن خیلی تنهایی سختی کشیده مادرشوهرم حتی یدونه ازاین کارا روبراش نکرده😔بمیرم براش هییییی

برای خوشبخت بودنم😍((دختـــــ✰❀ـــــــــرم))کافیست😜❤💚
2706