2737
2734
عنوان

دوستان نظرتون راجبه اموزشگاه رسپینا تاک و ایران اروپا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39801 بازدید | 49 پست
مضخرررررفه. آموزشگاه به شدت پولکی. به شدتتت بی قانون. ۴۰ هزار تومان پول تعیین سطح میگیرن. بهت میگن ی ...

کدوم آموزشگاه ؟ ایران اروپا؟

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم آموزشگاه ؟ ایران اروپا؟

ایران اروپا درجه یکه، رسپینا افتضاحه،،، باورتون میشه بخوای تعیین سطح بدی رسپینا ۱۰۰ هزارتومن ازت میگیره، یعنی فقط دنبال پول، من ایران اروپا رو رفتم ، خودم رشته ام مترجمی هست، ولی میخوام دبیر زبان بشم، جدا از همه آموزشگاه هایی که تا بحال دیدم بهتره 

2731
ایران اروپا درجه یکه، رسپینا افتضاحه،،، باورتون میشه بخوای تعیین سطح بدی رسپینا ۱۰۰ هزارتومن ازت میگ ...

پول بخوره تو سرشون احمق ها یکماه وقت میدن تا تعیین سطح بشی روز مورد نظر نمی دونی چکارباید بکنی جواب تلفن نمی دن بعدشم هیچ می گن برو برای ماه دیگه وقت بگیر

2740

من تو کلاسهای آنلاین ایران اروپا شرکت میکنم تازه اوایل ترمم هست ولی تو این چند جلسه همه چیز خوب بوده ولی نسبت به جاهای دیگه گرونتر هست شهریه.خود موسسه هم قبول داره که گرونتره ولی حرفشون اینه که هرکسی در قبال خدماتش هزینه میگیره.خودم هم تا اینجا ا هزینه ای که دادم پشیمان نیستم اصلا و استادمون خیلی خوبه

من میخواستم کلاسهای خصوصی ایران اروپا رو برم ولی وقتی زنگ زدم گفت الان فقط تایم صبح تا ظهر کلاس خصوص ...

منم که رفتم خصوصی میخواستم که بهم گفتن بعد از ظهر ها ظرفیت موسسه پر هست و ساعت 9 تا 10:30 شب را رزرو کردم تا بعد از 1 ماه زنگ زدن و گفتن ظرفیت خالی شده.5 ماهی هست که دارم میرم ولی خدایی خیلی راضیم و سیستم آموزشی موسسه عااااالی هست.ارزش داره صبر کنین ولی با کیفیت جلو برین.

من یه ترم حضوری رفتم ولی به خاطر دوری مسیر دیگه ادامه ندادم. تو اون یه ترم هم راضی بودم ولی چون از شرق میرفتم برام خیلی سخت بود. موسسه خیلی خوبیه ولی شعبش فقط تو غرب هستن و اگه حضوری بخواین برین و نزدیک نباشین کمی اذیت میشین ، البته تعریف کلاسای آنلاینشم شنیدم ولی هنوز نرفتم

سلام دوستان میخواستم تجربه خودم رو از موسسه ایران اروپا بگم با توجه به تعریفی که خوندم از این موسسه فرزندم رو برای تعیین سطح بردم به این موسسه اما سطح زبانش رو چند ترم پایین انداختن فرزندم 2 سال بود که جای دیگه زبان میرفت من همزمان چند تا موسسه بردم برای تعیین سطح که یکیش رو انتخاب کنیم اینجا تنها جایی بود که سطح زبان پسرم رو واقعی تعیین نکرد و این از نظر من اصلا خوشایند نبود مدرسین اکثرا کم سن و سال و دانشجو بودن و کلاس ها به شدت شلوغ فکر میکنم آنقدر حجم مراجعه کننده هاش زیاد شده که از کیفیت آموزشگاه به شدت کاسته شده اگر دوستان تجربه جدیدی دارن ممنون میشم درج کنن.

خداوندا مرا آن ده که آن به 
2706