2410
2553

بچه ها کسی تا حالا اموزشگاه زبان رسپینا تاک یا ایران اروپا رفته؟ راضی بودین...هزینه هاش چقدره؟دوره هایه فشرده و عادیش چطوریه؟

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

ااا چه جالب..من سطحم مبتدیه...میدونی چقدر هزینش میشه؟؟دوره هاش چطوریه من دلم میخواد نهایت ۱ساله تموم کنم...رسپینا تاکم شنیدم خوبه ولی گرونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
رسپینا تاک ترمی چند میگیرن؟دوره هاش چطوریه عزیزم...

نمیدونم ولی رو 300 باید باشه

من تا اینترمدیت سفیر خوندم

الان ادونس میخوام یکی از این دوتا برم

شما راجع بع ایران اروپا چی شنیدی؟خوبه؟

ممنون  عزیزم...امروز قراره هم برم رسپینا هم ایران اروپا ببینم  شرایطشون چطوریه ..هزینه هاشونم ببینم هر کدوم به صرفه تره برم همونجا

2714

والا امروز قراره برم ایران اروپا بپرسم ..من تو اینترنت تعریفشو زیاد شنیدم...اول میخواستم برم ایران کمبریج ولی خیلی راجبش بد شنیدم...حالا میرم میپرسم اگه امروز نرفتی اموزشگاه ایران اروپا ..برات پیام میدم میگم چی گفتن

نه عزیزم نرفتم منو شوهرم دوتایی میخواستیم بریم کلاس زنگ زدم دیدم هزینه خیلی زیاد میشه..ایران اروپا میگفتن دودوره فشرده و عادی دارن که هر کدوم دو روز در هفته هست...هر کدومشونم ترمی ۳۸۵تومن میگیرن....دیگه زیاد توضیح نداد

من هر دو موسسه رو رفتم ، 

1.موسسه رسپینا 👈خیلی خوبه من سه ترم کلاسای فشرده رفتم خیلی راه افتادم، ولی چون هر روز پنج ساعت کلاس بود و وقتی برمیگشتم کلی هوم ورک داشتم خسته کننده و بسیار خشک بود. 

و از طرفی مسیرش و جای پارکش خوب نیست.

2. موسیه ایران اروپا👈خیلی با انصاف و با کیفیت کار میکردن، مدیریت عالی.من اونجا خصوصی گرفتم،چند ترم با استاد ناظمی  کار کردم بسیار دلسوز و با جزییات درس میدادن . و خیلی روی سپیکینگ و اشکالاتم کار کرد، هر جلسه چندتا از سوالات پرتکرار ایلتس رو میداد برای حرف زدن و تاکییدش روی استفاده از گرامرهایی بود که درس میداد، زمانی من صحبت میکردم تمام اشکالاتم رو با حوصله یاداشت میکرد. من خیلی راضی بودم از ایشون ، ولی بعد از چندترم استادم عوض شد. و من هم چون شرایط جدیدی داشتم ادامه ندادم. اما خوشبختانه از ماه آینده با خودش کلاس خصوصی گرفتم.😎😎😊

2706