2737
2739
عنوان

دوستان نظرتون راجبه اموزشگاه رسپینا تاک و ایران اروپا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39801 بازدید | 49 پست

مضخرررررفه. آموزشگاه به شدت پولکی. به شدتتت بی قانون. ۴۰ هزار تومان پول تعیین سطح میگیرن. بهت میگن یه هفته بعد وقت میدیم. برای من به شخصه یک ماه طول کشید که وقت تعیین سطح بدم. تو این یک ماه رفتم یه آموزشگاه دیگه ثبت نام کردم، پیام به اینا دادم که پولمو بدید. گفتن به هیچ عنوان پول عودت داده نمیشه. گفتم حداقل یه وقت تعیین سطح بده که سطح خودمو بسنجم. یه وقت داد برای ۵ و نیم. من نتم یهو مشکل پیدا کرد ۵:۳۱ دقیقه آنلاین شدم. دیدم تماس بی پاسخ از مسئول تعیین سطح دارم، بهش سریع پیام دادم،نه دیگه جوابمو داد نه حتی پیاممو خوند. اصلا بخش ارتباط با مشتری ندارن. بخش انتقاد و شکایت ندارن. بشدت آشغاااله. کلاس های ۵ ساعتشو کرده ۳ ساعت با شهریه ۸۰۰ هزار تومن. ۲ ساعت از کلاسش کسر شده، ۱۰۰۰ تومن شهریه رو کم نکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاییز ۹۸ کلاسم در آموزشگاه رسپینا تاک روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱/۵ بعد از ظهر شروع شد،استادمون مبتدی بود،۲۲ ساله دلنشجویان اکثرا حدود ۲۸ تا ۴۵ سال و استاد کنترل کلاسو نداشت و اکثرا به جای ساعت ۹ ،شروع کلاس ۹ و ربع بود،بچه ها به استاد تذکر میدادن سر کلاس فقط انگلیسی حرف بزنه،میگفت گاهی ناچارم چون بچه ها باید متوجه بشن ولی به نظرم حوصله توضیح به انگلیسی نداشت،راضی نبودم

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته فرا گیرید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف یاری میکنیم و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند هستیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

https://www.instagram.com/english.language.tips/?hl=en

2728

ایران اروپا عالی هست و بهترین مدرسین را در کشور داره و کادر اداری به شدت حرفه ای و منظمی داره. تنها موسسه ای هست که دیدم چندین تندیس رضایت مندی مشتری و جوایز دیگه ای رو تونسته کسب کنه ، خیلی از دانشجوهای موسسه در ترم های بالا را دیدم که به خوبی و خیلیی روان صحبت میکنند و از پایه در موسسه مشغول یادگیری بودند. محیط بسیار جذاب ، سرزنده و دوستانه ای هم داره که باعث میشه از زبان خوندن و حضور در موسسه لذت ببری. این موسسه تونسته بهترین مدرسین کشور رو جذب کنه و با تحقیقی که کردم خیلی از مدرسین خوب تو این موسسه هستید و کلا تو جذب مدرسین خیلی سختگیرانه و حرفه ای عمل میکنه . کادر اداری موسسه هم تا جایی که من برخورد داشتم بسیار حرفه ای و خوش برخورد بودند همیشه کارایی که داشتم با حوصله برام انجام دادن . من شعبه تو کاشانی هستم که 5 تا ساختمان بسیار بزرگ داره و تنها نکته که البته نمیشه گفت منفی هست شلوغیش هست به خصوص در زمان تعطیلی یا شروع کلاس ها

ااااااا من امروز میخوام برم ایران اروپا رسپینا هم رفتم  تعیین سطح اصلا جا پارکش و خیابونش خوب ...

خوب که نرفتید من اونجا بودم افتضاح فقط دوتا تندیس الوی گرفتند هی میگن مشتری مداری مسائلی اونجا دیرم که .... خوشحالم از اونجا بیرون اومدم کیفیت افتضاح و رفتار و اخلاق و ... افتضاح مثلا نطر سنجی میکنند ولی هیچ ارزشی برای نظرات ندارند و بیشتر خانوادگی و مافیایی دارن اونجا رو میچرخونن 

2738
مضخرررررفه. آموزشگاه به شدت پولکی. به شدتتت بی قانون. ۴۰ هزار تومان پول تعیین سطح میگیرن. بهت میگن ی ...

سلام بچه ها دقيقا براي منم همين اتفاق افتاد واقعا موسسه بدردنخوري است فقط بلدن پول بگيرن و اصلا ذره اي احترام براي زبان آموزها قائل نيستن و از وقتي مديريت جديد اومده اكثر استاداي خوب اونجا رفتن و همه دارن بيشتر گول اسم رسمشو ميخورن وگرنه هيچي نيست

کدوم اموزشگاهو‌ میگی

رسپسنا مضخرفه.... من از تیر دارم میرم ایران اروپا. قبلاایران کمبریج و ایران استرالیا هم رفته بودم. ولی خدایی ایران اروپا از هر آموزشگاهی که دیدم تا الان بهتره. بحث آموزش بکنار که خوبه... مهم نوع تعهد آموزشگاه به دانش آموزاشه، کافیه زنگ بزنی بگی من فلان مبحث رو نفهمیدم یا تدریس استاد رو نمیپسندم انقدررر پیگیری میکنن کلاس اضافی برات میزارن که خود آدم از این حجم از مدریت خفن دهنش باز میمونه... از همه باحال تر ۳۰ جلسه کلاس جانبی رایگان برای هر ترم دارن، که دل بخواهیه، مباحث مختلف رو تدریس میکنن . مثل فری دیسکاشن، گرامر، رایتینگ. کلاسای تد.... نگم برات دیگه...😁

2706