2737
2739
عنوان

کدوم تاپیک هارو میبینید میخواید موهاتونو بکنید.. 😠....😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 124 پست
بخدا من اصلا اینجا عضو شدم ک ب جامعه آشنا شم باور کن دگ یاد گرفتم ب هیچکس نیم نگاه هم نکنم 😄😄

من اینجا که عضو شدم تازه فهمیدم خیلی چیزایی که فکر میکردم منسوخ شده دیدم با چه قدرتی هم پابرجاست!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
منظورم اینه که مردی که هرز باشه معلومه. یهو نمیره دنبال ایکارا که. خب همه رو بددل میکنن. یه بار گفتم ...

عب نداره الان همه تو کاره بلعن درسته ام میبلعن

گفتی که پس از سیاهی رنگی نبود! ؟ پس موی سیاه من چرا گشت سپید...    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینجا که عضو شدم تازه فهمیدم خیلی چیزایی که فکر میکردم منسوخ شده دیدم با چه قدرتی هم پابرجاست!

اره منم هنوزم میگردم گاهی ی مورد شکل این افراد رو اطرافم پیدا کنم ولی پیدا نمیشه تازه فهمیدم چقد فرهنگ های ی کشور متفاوته

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2731
بخدا من اصلا اینجا عضو شدم ک ب جامعه آشنا شم باور کن دگ یاد گرفتم ب هیچکس نیم نگاه هم نکنم 😄😄

بارییییکلاااا سرت و از سنگ فرش زمین یه ثانیه بلند کنی 6 تا تاپیک شبش به اینجا در رابطه با دزدیدن شوهران چون بردپیت افراد اینجا اضافه میشه

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
عب نداره الان همه تو کاره بلعن درسته ام میبلعن

اینا همون مادرشوهرای ایندن که فتنه رو به پا میکنن بعد میگن واااا مگه من چی گفتم؟ 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2740
والا بخدا😂😂😂😂😂

والا

شوهر منو تو جوبم‌بندازم آب نمیبره. نگران چی باشم؟ 😂😂😂😂

قربونش برم من شوحی کردم😂😂😂

یه سری هم هستن میان میگن کسایی که بچه دو ساله دارن و بچشون راس ساعت ۲/۵شب بیدار میشه و خمیازه میکشه بیان😐

یعنی یه خصوصیاتی میگن یک در میلیون مشابهش پیش میاد

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
والا شوهر منو تو جوبم‌بندازم آب نمیبره. نگران چی باشم؟ 😂😂😂😂 قربونش برم من شوحی کردم😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اخه اصلا نگرانی نداره که خود شوهر باید عاقل باشه 😂😂😂😂😂 ای خداا 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
یه سری هم هستن میان میگن کسایی که بچه دو ساله دارن و بچشون راس ساعت ۲/۵شب بیدار میشه و خمیازه میکشه ...

اونایی که تو اقدامن و ۲۴ آبان موعد پریودشونه بیان

2706