2726

اول خودم....

1.اینایی که میگن نی نی یار تاپیک مارو حذف کن......به جون خودم اینجا هرچی تاپیک بزنید کسی به فریادتون نمیرسه😠

2.اینایی که میان در مورد بی بی چک و اینا حرف میزنن همش.....خو یکم ملاحظه ی ما ها که پول نداریم ولی عاشق بچه هستیمو چرا نمیکنید.....حسودم خودتونید

3.اینایی که عکس از کیک و غذا با تزیین انچنانی میزارید.....نمیگید شوهرای ما اگه ببیند.....دیه من چه جوری تو صورت همسر گرام نگاه کنم

4.اینا که عکس از خودشو جد ابادش میزاره.....اونم کی 4 صبح......که من در لالا به سر میبرم.....صبح میام با اه و حسرت و اشک تاپیکاشونو بدرقه میکنم😠این اخریه از همه بدتر بود😥😥😥😥😥😥

5.دیگه نگم براتون حالم خیلی بده

6.هیچ گونه اعتراضی هم وارد نیست😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینایی که فکر میکنن با نمکن ولی در واقع نیستن از همه بدترن. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2728

تاپیک بعدی میکه خوشگلا باید برقصن

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا میشه یه صلوات مهمونم کنی❤❤🌷🌷🌷

همه تاپیکا در همین موارداس دیگه  

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

اینایی که بحث قومیت و شهر و بحث اعتقاد به دین و حجاب و این جیزا راه میندازن و گیس  و گیس کشی و دعوا و هزاران تهمت و توهین توش هست. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706