2737
2734
عنوان

داستان زندگی من...از قبل تایپ شده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 3961 بازدید | 179 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو که قبلا گذاشتی 

با کاربری قبلیم بوده...تایپ شده داشتمش گفتم دوباره بزارم

من آن صیدم که صدها بار از دام بلا جستم         تو بایک تار مو تا خانه صیادم اوردی
2728
با کاربری قبلیم بوده...تایپ شده داشتمش گفتم دوباره بزارم

بذار

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

ولی میدیدم که نقشه های شوم داره...یه روز گفتن عمو پورنگ اومده شهرمون دخترخالم بچسو اورد منم داداشمو بردم و از قضا پسر برادرشوهر دخترخالمم خواهرشو اورد من و اون اولین بار اونجا همو دیدبم...یعنی هفت هشت سال پیش....بعدگذشت و تا یه روز که خونشون بودم دخترخالم رفت دستشویی..دیدم گوشیش زنگ خورد جواب دادم دیدم پسر برادر شوهرشه گفتم بفرمایید گفت زنعموم هست گفتم ده دقیقه دیگه رنگ بزن...قطع کرد به سرم زد شماررو برداشتم...دخترخالم اومد و بهش گفتم زنگ زده شمارشو برداشتم میخوام باهاش دوست شم!!!انگار که به شوهرش دست درازی کردم انچنان حسادت کرد که نگو ولی زیاد بروز نداد.

من آن صیدم که صدها بار از دام بلا جستم         تو بایک تار مو تا خانه صیادم اوردی

گفت باشه بهش زنگ بزن ولی ته دلش اصلا راضی نبود...من قصدم فقط و فقط این بود که از دست این شیطان صفت نجاتش بدم چون پسره بیش از حد نیتش پاک بود و حتی به زنعموش میگفت تو مثل مامانمی باهات دردل میکنم...ولی اون عوضی پست فکرای دیگه داشت..

باهمین پسره که به زن عموش وابسته اس ازدواج می کنه 

تکلیف دخترخاله اش چی میشه؟ 

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
باهمین پسره که به زن عموش وابسته اس ازدواج می کنه 

ر ی د ی تو تاپیکم بقیشم خودت بگو به همه

توی تایپک دیگه می بینمتون انگار تو ی شهر غریب ی اشنا دبدم خخخخخ

میبینمت😁😁

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
2706