2733
2734

سلام

فوت کوزه گری پخت استیک رو میخوام.....

گوشت فیله میگیرم استیک مبکنم با فلفل و روغن  زیتون و ادویه  اما متاسفانه موقع پخت همیشه جمع میشه و کوچولو و البته گوش نرم قبل از پخت سفت میشه😫

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

من نپختم ولی زن همسایمون با نمک و فلفل سیاه و پیاز مزه دارش میکنه یه کمم با گوشکوب میکوبه روش و یه کیوی هم روش رنده میکنه ک بپزه گدشتش نیگه خیلی خوب میشه

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نپختم ولی زن همسایمون با نمک و فلفل سیاه و پیاز مزه دارش میکنه یه کمم با گوشکوب میکوبه روش و یه ک ...

منم خودم درست نکردم ولی خواهر شوهرم اینا میزارن گوشت به اصطلاح بیات بشه یعنی۲۴ساعت تو یخچال بمونه بقیه چیزاشو متاسفانه نمیدونم

2731

نمیدونم...راه اینکه جمع نشه و مغز پخت بشه بدون تغییر  شکل چیه؟!!!!😐😣

پسرم عاشق استیک اونی که تو خونه درست میشه رو میخوره اما نه جای استیک و بقول اون گوشت سرخ شدس ....استیک رو مجبور میشه بیرون بخوره😏

من دوست دارم مثل رستوران بدرستم

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،