2726

سلام

فوت کوزه گری پخت استیک رو میخوام.....

گوشت فیله میگیرم استیک مبکنم با فلفل و روغن  زیتون و ادویه  اما متاسفانه موقع پخت همیشه جمع میشه و کوچولو و البته گوش نرم قبل از پخت سفت میشه😫

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

من نپختم ولی زن همسایمون با نمک و فلفل سیاه و پیاز مزه دارش میکنه یه کمم با گوشکوب میکوبه روش و یه کیوی هم روش رنده میکنه ک بپزه گدشتش نیگه خیلی خوب میشه

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نپختم ولی زن همسایمون با نمک و فلفل سیاه و پیاز مزه دارش میکنه یه کمم با گوشکوب میکوبه روش و یه ک ...

منم خودم درست نکردم ولی خواهر شوهرم اینا میزارن گوشت به اصطلاح بیات بشه یعنی۲۴ساعت تو یخچال بمونه بقیه چیزاشو متاسفانه نمیدونم

2728

نمیدونم...راه اینکه جمع نشه و مغز پخت بشه بدون تغییر  شکل چیه؟!!!!😐😣

پسرم عاشق استیک اونی که تو خونه درست میشه رو میخوره اما نه جای استیک و بقول اون گوشت سرخ شدس ....استیک رو مجبور میشه بیرون بخوره😏

من دوست دارم مثل رستوران بدرستم

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،