2733
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240459 بازدید | 39525 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=82423101]عزیزم سلام خوبی  قربون دل مهربونت عزیزدلم  ازت ممنونم  انشاالله خدا یارو یاور

سـلام عزیزم

کاری نکردم ک بخوای تشکر کنی گلم 💖

حال مامانت ک  خوبه ان شاالله خوبه؟ ان شاالله دیگه هیچ وقت گذرشون ب بیمارستان نیفته و تنشون سلامت و لبشون خندون باشه الهی آمین

خدا تن همه ی پدر و مادرا رو سلامت کنه و سایشون رو روی سرمون مستدام🙏🙏

2740

بچه ها خدایی واسم دعا کنید کم کم دارم تا امید میشم از بچه دار شدن     

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

دوستان گلم ممنون از محبت همگي از خدا مي خوام تك تك بچه هاي اين تاپيك رو به ارزوي قلبيشون برسون و سال ديگه همه ني ني بغل باشن

الان با كلي غصه دارم مينويسم براتون هفته نهم بارداريم بود و قلب جنين متاسفانه تشكيل نشده بود 😔😔

عزیز دلم ناامیدی ترفند شیطان رجیمه ک متاسفانه چنبره میزنه رو دلمون خداتو یاد کن ک از اون بزرگترنیست ذکر بگو تا طرفت نیاد نی نی هم ان شاالله هر وقت صلاح باشه میادپیش مامان گلش نمیگم من خیلی امیدوارم ن شاید ب مراتب بدتر از حال تو رو دارم اما از خدا ارامش میخوام و دعا میکنم نزاره بنده ی شیطان بشم و با بندگیش و ناشکری داشته هامو از دس بدم 

فقط ناراحتی نکن ک جز غصه و اب شدنت هیچ سودی نداره

خوشبخت و شاد باشی عزیزم امیدت ب خدا

[QUOTE=82423101]عزیزم سلام خوبی  قربون دل مهربونت عزیزدلم  ازت ممنونم  انشاالله خدا ی ...

ممنونم عزیزدلم

والا من زنگ زدم گفتن هنوز بیهوشه 

بعد خواهرمم جواب نمیده 

فقط بعدش گفت انقدر زنگ نزنید از صبح سرسام گرفتم همه دارن زنگ میزنن 😃😂😂😂😂😂😂

هممون بی اعصابیم 😃😂😂😂😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
دوستان گلم ممنون از محبت همگي از خدا مي خوام تك تك بچه هاي اين تاپيك رو به ارزوي قلبيشون برسون و سال ...

سلام عزیزم خیره غصه نخور دلم گرفت ب قران اشکم در اومد هر کی زبونم لال از بچش یخورده ناامید میشه یاد خودم میفتم😔😔 اان شاالله خدا کمکت میکنه و سونوی بعدی صدای قلبشو قوی و پرتوان میشنوی ناراحتی نکن عزیزم هدیتو بسپار ب خدا خودش داده پس ازش بخواه خودشم بهترین رو براتون رقم بزنه قربوبت برم برات ایت الکرسی و حمد میخونم و از خدا میخوام غم رو هیچوقت ب دلت راه نده😘😘💖💖💖💖💖

ممنونم عزیزدلم والا من زنگ زدم گفتن هنوز بیهوشه  بعد خواهرمم جواب نمیده  فقط بعدش گفت ا ...

فدات شم 

اره میدونم درک میکنم ابجیتو خدا واسه هیچکی نیاره زنگ زنگ زنگ همشم بایدحرفایی ک ب نفر قبلی گفتی ب بعدی بگی ادم خسته میشه درسته ک نگرانن ولی ادمی ک تو بیمارستانه خودش حال دزست ودرمونی نداره 

ان شاالله ب هوش میان و از نگرانی درمیاین هرچند این بیهوشی بعد عمل طبیعیه ولی خب ادمیم دیگه نگران میشیم

ان شاالله تو پست بعدی خبر ب هوش اومدنشونو بدی و خوشحالمون کنی امید ب خداعزیزم

تاجایی ک بتونم هرچی بلدم میخونم واسه مامان عزیزت تنها کاریه ک ازم برمیاد

افرين واقعا افرين به نااميديت 😤😤

شرط ختم اين بود ايا

تا منو عصباني نكردي فكرتو عوض كن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2706