2733
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید. بچم استفراغ میکنه😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 29 پست
زیاده خورده حتما شیرشم دادی بالاآورده 

نمیدونم. بچم ترسید وقتی بالا اورد. گریه کرد. الانم خوابیده😢

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه پشت هم بش دادی خورده هیچیش نیست زیادی جمع شده رو معدش نگران نباش اگه لرز نداره دما بدنش هم ...

ممنون. توروخدا دعا کن چیزی نباشه. 😢

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
2728
خوبه که پیگیر باشی اما استرس نداشته باش من اینجوری بودم افسردگی گرفتم 

منم نشونه های افسردگی رو دارم. ولی پیگیرش نشدم.

2740
هیچی نیست نترس خانومی طبیعیه بترسه  عیبی نداره حالا که خوابیده اگه دیدی تکرار شد پیگیری کن مشک ...

ممنون که جوابمو دادی. داشتم میمردم ازترس

استرس نداشته باش نهایت میبری دکتر طوری نیست که 

اوهوم.ممنونم

ببین الان مواظب باش افت دما پیدا نکنه لرز پیدا نکنه و اگر هم باز این اتفاق افتاد دیگه ببر دکتر

لطف کردی.مرسی

نترس عزیزم اینجور وقتا استرس تو بیشتر حالشو بد میکنه چون به اونم منتقل میشه فقط اگه باز بالا آورد حتما به دکتر مراجعه کن اگر هم ادامه پیدا نکرد باز هم هر موقع رفتی دکتر بش بگو که اگه برگشته درمان کنه درمانش هم سادس مواظب هم باش تو خواب اگه بالا آورد به پهلو کن 

نترس عزیزم اینجور وقتا استرس تو بیشتر حالشو بد میکنه چون به اونم منتقل میشه فقط اگه باز بالا آورد حت ...

چشم. ممنونم ازت

انشاالله دوباره تکرار نشه.مرسی

2706