2410
2553

سلام

دخترم 5ماهشه. نیم ساعت پیش استفراغ کرد. ازدهان و بینی😢😢😢

الانم بیحاله. خوابیده

چیکارکنم؟ ببرمش دکتر یا اگه تکرار شد ببرم؟

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم چیزی خورده یا اینکه خدا نکرده ضربه؟ 

نه ضربه نخورده. شیرخودمو میخوره. یه هفته بیشترم هس که فرنی بهش میدم. امروزم ساعت 3 بهش دادم.

ازاسترس دارم میلرزم. چرا بیحاله؟😢

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
یعنی شیر بالا آورد؟

اره. حالت پنیری داشت

زیاد نخورده؟؟ رفلاکس نداره؟؟

شیر کم میخوره ولی بادفعات زیاد

رفلاکس نمیدونم. الان 5ماهشه. دیر نیس واسه شروع رفلاکس؟

2714

ببین اگر شیر دادی و بی دلیل بالا آورده اگه تکرار نشه احتمالا برگردونده و چیزی نیست اگر خدا نکرده ویروسی باشه باز تکرار میشه گرچه هردو رو باید با دکتر مشورت کنی چون برا برگشت هم دارو میده 

چند وقته اینطوری شده شاید فرنی بهش نمیسازه

امروز ظهر یه کم بالا اورد ولی زیاد نبود. ازبینی هم نبود. ولی الان زیاد بود

یه هفته بیشتره که فرنی رو شروع کردم. تاالان اینجوری نشده بود

دمای بدنش رو بگیر ببین افت نداشته باشه نترس ازین اتفاقا زیاد میافته. برا ریفلاکس هم دیر نیست

دمای بدنش خوبه

من الان چیکار کنم؟

لرزش بدن هم پیدا کرد یا نه فقط بی‌حال 

نه فقط بیحال شد. الان خوابه😢

2706