2733
2739
عنوان

تل گرامم 😭😭😭😭😢😢😢

148 بازدید | 28 پست

دوستان کسی میتونه کمکم کنه دیروز تلگرامم از صفحه حذف شد دوباره نصب کردم الان هر چی میزنم کد نمیده چیکار کنم اگه میتونید راهنماییم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نگووو 😭😭😭 آخه تل گرام طلایی و هاتگرامم همینطوریه چیکار کنم 

آره دیگه مخابرات بهت کد تایید شماره نمیده چون تل گرام تو ایران فیلتره.

تلگ رام طلایی و هاتگر امم اگه تل گرام اصلی باشه کار میکنن

در واقع اونو هک میکنن...

الان یه راه داری ک باشماره مجازی بری ک اونم من نمیدونم از کجا میتونی گیر بیاری بعضی کانالاهستن کارشون اینه

NeVeR GiVe Up😎
همسرم دیشب فک کرد میتونه برا خودشم رو برا من نصب کن زد خرابش کرد کلی دعوا کردم  نمیدونید چیکار ...

برای منم اینطوری شد باید فردا دوباره بزنی وصل میشه... امروز دیگه نزن... بعد از دوازده شب... 

❤... عهد می بندم زمانی که نه زود است نه دیر...مهربانی حاکم کلّ مناطق می شود..  ❤
آره دیگه مخابرات بهت کد تایید شماره نمیده چون تل گرام تو ایران فیلتره. تلگ رام طلایی و هاتگر امم اگ ...

آخه کانال ندارم که الان 

یکی از دوستام میگفت با فیل تر شکن میشد که اونم هر چی زدم نیاورد میگن دوسه روزه اینطوری شده با فیل تر شکنم نمیاره 

به نظرت چیکار کنم با شوهرم 

برای منم اینطوری شد باید فردا دوباره بزنی وصل میشه... امروز دیگه نزن... بعد از دوازده شب... 

یعنی درست میشه 

دیشب زدم اینطوری شد صبحم زدم دوباره همینو آورد صبر کنم تا فردا بزنم ؟

به نظرت درست میشه 

2706