2733
2734
عنوان

اسم پسر ساميار خوبه؟ نميخوام عربي باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5513 بازدید | 116 پست
من ایشالا امیرعلی میذارم. چون تو ماه رمضون انتقال دادم و از حضرت علی خواستم مثبت بشه. اگه پسر بود عل ...

مبارك و نامدار باشه عزيرم

اميرعلي هم خيلي قشنگه ما داريم

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
اره مثلا گرشاسب و تیمور و رستم و اسفندیار و اینا بذاریم که اسمای خوبین و اسم ائمه نیستن و بچه ها هم ...

هیچ بچه ای دوست نداره اسمش رستم و گرشاسب باشه.

اسم ساده مطابق با اصالت کشور.

منم کافر نیستم اما نظرمو گفتم من خودم دیدم بچها تو بازی فحش میدن استغفرالله پشت بند اسم ائمه. این درست تره؟؟ اسم ائمه گذاشتن اشتباهه. شما میگی از قدیم بوده بله بوده اما قدیم سطح درک و سوا انسانها به اندازه امروز نبوده

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرشاسب و رستم  و اسفندیار اسم های زیبا و خوبی هستند و اصلا عجیب نیستند  اسم علی و محمد هم ...

والا. من فکر نکنم حرف بدی زده باشم

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
استاتر مادر منم وقتی باردار میشدن اسم مذهبی رو بچه ها میزاشتن ( وقتی توی شکمشون بودن ) بعد از زایما ...

ماهم دقيقا همينطوريم

مرسي

2731
والا. من فکر نکنم حرف بدی زده باشم

عزیزم منم نگفتم شما حرف بدی زدین 

خیلی ها هم هستند که همون اسم ها را میزارن یا حتی خاص تر و سخت تر 

این اسم ها دلیل بر بدی اسم های دیگه نیست 

هر کس بدور از تعصب باید اسم نیکو برای فرزندش انتخاب کنه .. این یک تکلیفه 

حالا یکی اسم افراسیاب و نیکو میدونه یکی محمد رضا را

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
عزیزم منم نگفتم شما حرف بدی زدین  خیلی ها هم هستند که همون اسم ها را میزارن یا حتی خاص تر و سخ ...

میدونم شما نگفتی من حرف بدی زدم خودم شک کردم ب حرفم نظر پرسیدم. گفتم فک نمیکنم حرف بدی زده باشم

نمیدونم چرا بعضیها میگن محمدرضا اسم همیشگی ایه یا میگن حسین اسم همیشگیه فاطمه زهرا و.... این اسم ها ...

مرسي از نظرت منم موافقم

مهرسام هم قشنگه

اره مثلا گرشاسب و تیمور و رستم و اسفندیار و اینا بذاریم که اسمای خوبین و اسم ائمه نیستن و بچه ها هم ...

شما هرررررچي دوس داري بذار

خدا به انسان اختيار داره نه جبر

خب خداروشکر که مشکلی نداره منم منتظرم دخترم بدنیا بیاد،چند روزه کمتر تکون میخوره  این بچه ها ...

من وقتي تكون نميخوره بستني ميخورم خيلي خوب جواب ميده 

سعي كن بيشتر سمت چپ بخوابي

وقتي قرآن با صداي بلند هم ميخونم تكون ميخوره امتحان كن نگران نباش

خب خداروشکر که مشکلی نداره منم منتظرم دخترم بدنیا بیاد،چند روزه کمتر تکون میخوره  این بچه ها ...

اسم انتخاب كردي؟