2733
2734
عنوان

اسم پسر ساميار خوبه؟ نميخوام عربي باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5511 بازدید | 116 پست
میدونم شما نگفتی من حرف بدی زدم خودم شک کردم ب حرفم نظر پرسیدم. گفتم فک نمیکنم حرف بدی زده باشم

نه عزیزم حرف بدی نزدی

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
من وقتي تكون نميخوره بستني ميخورم خيلي خوب جواب ميده  سعي كن بيشتر سمت چپ بخوابي وقتي قرآن با ...

شیرینی میخورم برای تکون خوردنش 

یه موقعهای خیلی تکون میخوره اما یوقتاییم تکونشم کم میشه

قرآن هم میزارم براش

توکل بخدا،میسپارم به خودش وامام رضا

آخه منم دخترمو از امام رضا گرفتم 😊

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ بچه ای دوست نداره اسمش رستم و گرشاسب باشه. اسم ساده مطابق با اصالت کشور. منم کافر نیستم اما نظ ...

اون که بچه ها فحش میدن از تربیت و ادب خودشونه عزیزم ولی حدیث های بسیاری داریم که اسم بچه رو از ائمه انتخاب کنیم 

پیامبر اکرم (ص) فرمودند : هیج سفره گسترده نشد که کسی به نام احمد یا محمد بر سر آن نشسته باشد مگر اینکه آن منزل در هر روز دو بار مورد تقدیس واقع شود.  وسائل الشیعه جلد ۱۵ صفحه ۱۲۷
 --------------------------------------------
امام رضا (ع) فرمودند : خانه ای که در آن نام محمد باشد ، صبح و شام اهل آن خانه به خیر و نیکی خواهد بود.  وسائل الشیعه جلد ۱۵ صفحه ۱۲۷
 --------------------------------------------
پیامبر اکرم (ص) فرمودند : اگر برای کسی چهار فرزند متولد شود ، یکی از آنان را به نام من نامگذاری نکند به من جفا کرده است.  وسائل الشیعه جلد ۱۵ صفحه ۱۲۶

مام صادق عليه السلام ـ در پاسخ به اين سؤال كه : آيا نامگذارى [فرزندان] به نامهاى ائمه سودى دارد؟ ـ فرمود :

إي و اللّه ِ ، و هَلِ الدِّينُ إلاّ الحُبُّ ؟! قالَ اللّه ُ : «إنْ كُنْتُمْ تُحِبُّونَ اللّه َ فاتَّبِعُوني يُحبِبْكُمُ اللّه ُ و يَغفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُم» (آل عمران،31)
آرى به خدا ، مگر دين جز محبت است؟ خداوند فرموده است : «اگر خدا را دوست داريد از من پيروى كنيد تا خدا دوستتان بدارد و گناهانتان را ببخشايد»

(تفسير العيّاشيّ : ۱/۱۶۸/۲۸ )

هوا خواه توام جانــ❤ــا و می‌دانم که می‌دانی
2742
شیرینی میخورم برای تکون خوردنش  یه موقعهای خیلی تکون میخوره اما یوقتاییم تکونشم کم میشه قرآن ...

خوب ي وقتايي حوصله نداره

مال من كه خييييلي تنبله ولي بعضي وقتا اينقدر تكون ميخوره خودم نگران ميشم 

بخدا قبلا اصلا توجي نميكردنااااا بچه هاشونم سالم دنيا ميومدن

هر چي بيشتر ريز بشي بدتره

منكه داغون شدم اينقدر مسايل پيش اومد و فكر و خيال كردم

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
اون که بچه ها فحش میدن از تربیت و ادب خودشونه عزیزم ولی حدیث های بسیاری داریم که اسم بچه رو از ائمه ...

بچه ممکنه بچگی کنه تو مدرسه یاد بگیره حتی ندونه معنی فحش چیه یا هرچیزی.

من نظرم رو برای استارتر گفتم.

شما هم به قرآن اکتفا کن همجا اومده تو کل تاریخ تنها کتاب تحریف نشده قرآن هست.

شما نمیدونی بچه در آینده چکاره میشه یه درصد خداییییی نکرده خلاف کار باشه قمار باز یا هرچیزی اسمش باشه محمد!! مثلا اسم ساقی محل عباسه! آدم باید فکر شده تصمیم بگیره. منطقی نه متعصبانه.

شما میتونی اسم مذهبی بزاری رو بچهات عزیزم. من نظر خودمو گفتم و نظر دادن آزاده موفق باشی

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
سپنتا قشنگتره

سپنتا منو یاده (سه پنج تا) میندازه!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
شیرینی میخورم برای تکون خوردنش  یه موقعهای خیلی تکون میخوره اما یوقتاییم تکونشم کم میشه قرآن ...

ايشالا خدا و امام رضا هميشه كنارش باشن 

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
2740
هركي ندرش براي خودش محترمه  من بي احترامي نميكنم  اسم اسمه ي زماني اسمعاي صديقه و كبري ...

خب چرا ادم باید چیزی و نذر کنه که میدونه از عهده اش برنمیاد خودمون و که گول نمیزنیم البته این اسم هایی که شما گفتی قدیمی شده و شاید کسی نذاره اما دخترخاله دوستمون نذر اسمش محمد علی بود همه تو جامعه هستیم و میبینیم که اسم های ائمه کدومش تکراری شده و کدوم هنوز تکرار میشه و کدوم معنا دارتره