2733
2739
هزارماشالله پس خانومه🤗😍🤗😍🤗 اختلاف سنی بچه های من میشه ۲ سال و ۸ ماه😓😓😓😓

فدتت عزیز دلم

اره من خیالم راحته که یه دست کمک دارم اما از یه طرف دیگه با اختلاف سنی کم بیشتر موافقم تا زیاد گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از الان پیش داوری نکن بسپر دست خدا میدونم سخته ولی چاره ای نیست جز صبر تا سونوی بعدی هنوز خیلی ...

یکهفته دیگه تکلیفم معلوم ميشه، خوب شده بودم امروز باز دلدرد داشتم 

خدایا مراقب پسر و همسر و عزیزانم باش....
2731
واقعا؟ چرا؟ اخ دلم میخواد بغلش کنم بخوابم اونم دستشو بندازه دور گردنم😍😍

اخ عزیزم اوایلش اینقدر گریه و بی خوابی و دلدرد دارن که به این راحتی نمیخوابن که دستشو دور  گردنت بندازه😝

اما انشا... نی نی شما ساکت و ارووم باشه😍

واقعا؟ چرا؟ اخ دلم میخواد بغلش کنم بخوابم اونم دستشو بندازه دور گردنم😍😍

چه انتظاراتی داری بهار جون ماها گردنمون کلفتتر از اونه که دست اون طفلی بیفته دورش😁😂😂😂

..همین که دستشو بذاره رو صورتت رضایت بده ایندفعه رو😃😍😍😍😙❤️❤️❤️❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اخ عزیزم اوایلش اینقدر گریه و بی خوابی و دلدرد دارن که به این راحتی نمیخوابن که دستشو دور  گردن ...

الهی بگردمشون خییییلی سختی میکشن تا عادت کنن به سختیای این دنیا...من شنیدم از دید نوزادها قبل بدنیا اومدن تو شکم رااااحت انگار تو بهشتن😍 محرکها محیطی اذیتشون نمیکنن اینقدر

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2740
سلام‌خانوما منم دیروزرفتم سونوانومالی بچم سالم بودوهیچ مشکلی‌نداشت جنسیتشم دختره قربونش برم وزنش۲۱۷گ ...

چه خوب 😃😙 کی بشه ما به اونجا که شما هستی برسیم.اوووووووووووو...وه😂😂😂

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706