2737
2739
نه بابا چسبندگی چرا.....ایشالله هیچی نیست...اما بازم میگم آز اسپرم رو برید تو کارش...کم کم باها ...

به نظرت چجوری بگم راضی شه؟گفتم اول با دکتر صحبت کنم .اگه گفت لازمه دیگه راضیش کنم.موندم چجوری.البته ۳ بار حامله شدما.چسبندگیم بخاطر سقطم.دکتر گفت اگه دیر بشه احتمال چسبندگی هست.چون اب دورش کم بود مام دو هفته طولش دادیم.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
به نظرت چجوری بگم راضی شه؟گفتم اول با دکتر صحبت کنم .اگه گفت لازمه دیگه راضیش کنم.موندم چجوری.البته ...

اره فکر خوبیه هرکاری دکتر میگه همونکارو انجام بدید گلم ایشالله زود زود جواب میگیری برات دعا میکنم😘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه ماه اول که کاملا خواب بودم اما بعدش خیلی زرنگ شده بودم اما دوباره باز شروع شده

مال منم همینطور .البته حس میکردم بخاطر استرسمم بود چون سه ماه اول و اخر دکتر بهم استراحت داد.نگران بودم.البته دکتر گفت بخاطر عوارض بارداریه.نگرانش نباش .بجاش بعد تولد تا ۱۰ شب خوابم نمیبرد.  

من نمیفهمم چرا این اقایون از ازمایش اسپرم فراری هستن شوهر منم قبول نمیکرد بعد سه چهار ماه راضی شد بل ...

شوهر من زود آز داد خداروشکر...اونقدر از من میترسه حتما😁🤣✋🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
سه ماه اول که کاملا خواب بودم اما بعدش خیلی زرنگ شده بودم اما دوباره باز شروع شده

بهار تا میتونی بخواب.بعد تولد از خواب خبری نیستااا.از من گفتن.

مال منم همینطور .البته حس میکردم بخاطر استرسمم بود چون سه ماه اول و اخر دکتر بهم استراحت داد.نگران ب ...

هزارسال زنده باشه پسر گلت😍❤️🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738
مال منم همینطور .البته حس میکردم بخاطر استرسمم بود چون سه ماه اول و اخر دکتر بهم استراحت داد.نگران ب ...

پس طبیعی هست نگران نباشم با این که احساس میکنم این ماه هم وزن زیاد کردم ولی اشتهامم کم شده

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
بهار تا میتونی بخواب.بعد تولد از خواب خبری نیستااا.از من گفتن.

😂😂😂 حتما وای کی میشه بیاد بیرون خیلی ذوق دارم میخوام براش تشک گارد دار و کیسه خواب بدوزم از الان کلی ذوق دارم اماده شد عکسشو اینجا میزارم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

دوستان من هفته پیش بعده نزدیکی لک دیدم صبحش رفتم سونو نوشته بود ساختار بدون اکو نشانگر ساک حاملگی مختصر نامنظم، فتال پل رویت نشد، کیسه زرده رویت شد، به حساب خودم باید شش هفته و دوروز میشدم اما سونو گفت پنج هفته و دوروز، هفته بعد باید سونو برم خیلی نگرانم، کسی بوده اینطوری باشه 

خدایا مراقب پسر و همسر و عزیزانم باش....
دوستان من هفته پیش بعده نزدیکی لک دیدم صبحش رفتم سونو نوشته بود ساختار بدون اکو نشانگر ساک حاملگی مخ ...

عزیزم از الان پیش داوری نکن بسپر دست خدا میدونم سخته ولی چاره ای نیست جز صبر تا سونوی بعدی هنوز خیلی کوچیکه نمیشه حرفی زد

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
از خون و انعقادی اینارو دادم.ولی روز ۵ یا ۶ پریم یه لخته کوچیک تیره میبینم.ماهی که قرص خوردم دوتا دی ...

سلام عزیزم اره ممکنه تخمک ازاد نشه وقتی هم تخمک ازاد نشه لقاح صورت نمیگیره ،برو عطاری تخم هویج و رازیانه بگیر سه روز اول پریودیت بخور بعد با توجه به سیکل ماهیانت روز تخمک گذاریتو مشخص کن مثلا اگه ۲۸روزه هستی روز ۱۲برو سونو برای اندازه گیری فولیکولت اونجا هم مشخص میکنه کی تخمک ازاد میشه همون روزا اقدام کن به شوهرتم برس گرمی جات زیاد بده بخوره

2706