2737
2734
ای جوووونم🤩

این مرحله رم گذروندیاااا شیطون😍 ایشالله دومادیش😁 میگفتی مدلشو قشنگ بگیره🤣

...خب پس دیگه تو مراسم خواستگاری میبینمتون😜🤣✋🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان شماها کمبود خواب ندارید؟😪 منکه خوابالو بودم خیلی سخت شده برام😓😓

من اگه شب فقط یه بار هم بیدار شم باز کمبود خواب دارم. با اینکه مکمل میخورم حس میکنم یه چیزیم کمه. شاید آهنم پایینه 

2731
خوشبحالت🤣 ملیسا ۳ ببعد😐😴😅😅😅

من همش نگرانم این عادت دیرخوابیدن بمونه و تابزرگ بشن کلا دیربخابن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

@یاسی149   نتونستم ریپلایت کنم.

خوابش چطوره؟ راستش من فقط هدفم از سیر شدن بچه اینه که خوب و عمیق بخوابه بعدش من به کارام برسم یا خودمم بتونم بخوابم. اگه خوب میخوابه کاریش نداشته باش سیستمش همینه. 

@hha   نشد ریپلای کنم😐 معلوم نیس نینی سایت چشه

منکه مجبورم صبحها پاشم دخترمو حاضر کنم بفرستم‌مهد چی بگم😭 خونه رو ده دفعه قبل زایمانم تکوندم باز دیروز پرده ها رو کندم دادم اتوشویی😑 نهایت فقط جاهایی که تو چشمه تمیز میکنم نمیرم تو عمقش جون ندارم

2740
@تپل_مانکن_شده ‍  چندروزه نیستی دختر کجایی؟ اوضاع رو به راهه؟

سلام عزیزم 

اوضاع خوبه فقط به شدت کارهام زیاد شده وقت نمیکنم... 

البته ناگفته نمونه دوباره خوره رمان خوندن افتاده به جونم و بیشتر وقت آزادم رو رمان میخونم 😁😁

@تپل_مانکن_شده     فاطمه جون عزیزم کجایی دختر؟ انشاالله که حال خودت و خونوادت خوبه و دل ...

سلام عزیز دلم ممنونم از احوال پرسی ات 

هفته ای یه بار میام رگباری همه رو میخونم اصلا نمیتونم از اینجا دل بکنم 

کاش منم همون موقع آغوشی رو میخریدم حالا که اینقدر راضی هستید 😉

@تپل_مانکن_شده   فاطمه جون....کجایی عزیزم؟! روبراهی ایشالله؟ امیدوارم انلاین نشدنت از مسافرت ...

ای جااااانم عزیزم چقدر روحم شاد میشه از احوال پرسی هاتون 

میام میخونم و خوشحالم که همه روبراهید الحمدلله 

منم خوبم و فعلا آرامش تو همه زمینه ها برقراره فقط کارهام زیاده و تمومی نداره 🤣🤣🤣

سلام عزیزم  اوضاع خوبه فقط به شدت کارهام زیاد شده وقت نمیکنم...  البته ناگفته نمونه دوبا ...

کار نیکی میکنی عزیز🥰👌🏼

خداروشکر خودت و نینی خوووب و روبراهین همین مهمه❤️❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼