2733
2739
خیلی ممنونم عزیزدلم🤩😘🥰🌹🙏 اره الان قیافش خیلی زشت و ترسناکه🤣🤣🤣 جوری که بعد تموم شدن صدام زدن ...

احتمالا اون تورو دعوا کنه با این نگرانیِ الکی🤣🤣 والا پسر منم حلقه بود اصلا ازین فکرا نکردم😎

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من به شدت گرفتارم  آخر هفته دیگه خلوت میشم الان چند صفحه اخر رو خوندم  فهمیدم ...

سلام عزیزم ،چند تا دکتر بردم ،هم متخصص هم فوق تخصص،آخر یکی دکتر سیدی رو معرفی کرد تو دکتر شیخ رفتم پیشش با پارتی چون بد وقت میده،گفت بستری کنم تو بیمارستان فوق تخصص اکبر،الانم هنوز بیمارستانیم،دو علت مشخص کردن یکی حساسیت شدید ریه به الودگی و دوم برگشت جهنده شیر و رفتن به ریه که دومیش ارمیا خیلی میشد ولی فکر میکردم هیچیش نیست 

ای قربونت برم که خیالمو راحت کردی🤩😘🥰🌹🙏 مرسی فدات شم، حالا من بیشتر چرب میکنم فقط دعا کن زود ای ...

نگرام نباش ریحانه جون..انشاءالله ک زودمیفته حلقه .ختنه یکی دوروز اول خیلی ناراحت کننده وسخته ولی بعد خیال ادم واس همیشه راحت میشه.ک این مرحله رو گذروندی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
مامانا دختر من ی کار جدید یاد گرفته،با لباش صدا درمیاره تف میریزه بیرون،میدونین منظورم چیه اکثر بچه ...

ای جووون .چندوقتشه؟منم دوس دارم پسرم زودتر ابنکارو کنه بامزس😄

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
بچه ها یه سوال دیگه هم دارم شرمنده شما قطره استامینوفن یا شربت یا هر چیز دیگه بچه رو بعد از یک ماه ...

بسلامتی عزیزم

بله بعد از باززکردن تا یکماه میشه مصرف کرد

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

یاسی جان پستت ریپلای نشد

پسرمنم همینه..حساس نشو عزیزم..منم خیلی حرص میخوردم..دوروز پیش ک براچکاب بردمش دکترش خیالمو راحت کرد گفت نترس بچه بخودش گرسنگی نمیده که..حتما همونقدکافیه براش.

@یاسی149

اره خیلیییی سخته،ممنون عزیزم...ولی میدونی وقتی میری اونجا برمیگردی دوباره تا ی مدت حالت بده

نه اصلا♥️ مطمئن باش پرانرژی تر ادامه میدی و نقشه میکشی برا تعطیلات بعدی😁👌🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
مامانا دختر من ی کار جدید یاد گرفته،با لباش صدا درمیاره تف میریزه بیرون،میدونین منظورم چیه اکثر بچه ...

ای ننننننننننننههههههههههههههههههه😍😍😍😍😍😍😍😍💦💦💦💦

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼